• (bkz: audi q7 1.0 tfsi 95 hp s-tronic trendline) kullanıyorum çok memnunum. arabada tek kişiysem yokuşları birinci viteste çıkabiliyorum.

  eşime de bundan alacağız ilk fırsatta: (bkz: volkswagen golf 0.5 tsi act dsg)

  edit: bunu paragraf paragraf savunanlar aktroll müsünüz nesiniz anlamadım. 1.0 motorlu, donanım fakiri arabalara yüzbinlerce lira para veriyorsunuz bir de uzun uzun savunuyorsunuz inanılır gibi değil. downsizing iyidir ama çük kadar 100 beygirlik arabaya 120 bin tl verince insan keriz yerine koyuluyor. millet 4.0 motoru downsizing edip aynı performansta 2.0 cc 360 beygirlik makinelere biner, bizim aktroller 1.0 ibiza'ya 100 bin tl verince mutlu olurlar, çılgınca da savunurlar. ibretliksiniz yemin ederim.

  biraz tepki göstermek lazım vergilere. kimsede çıt yok. eleştiren biri olursa da hemen cahillikle suçlanıyor. vergilerle üreticiden daha fazla kazanıyorlar. ama siz böyle savunmaya devam ederseniz bu devran değişmez.

  kıçıkırık bir cam filmi için ortalığı ayağa kaldırdılar ama her gün zam gelen arabalara ve benzine kimse ses çıkarmıyor.

  ekleme: https://www.youtube.com/watch?v=dlcsnj9pas0

  siz 1.0 motor övmeye devam edin cahil cühela takımı.
 • benzine ve mazota gelen zamlardan sonra 1.0 motor araba almak zorunda bırakılan millettir bizim milletimiz. araç çekmez yolda ağır kalır, hızlı gitmek için daha çok yakıt harcarsınız bu sefer de daha fazla yakıt masrafınız oluşur.
 • ford fiesta black edition da gayet başarılı bir motor eski devirde yaşamıyoruz teknoloji gelişti arkadaşlar fena motor değil kendisi
 • mecbur değilseniz tercihiniz olmasın...çok küçük ve hafif arabalarda bile yeterli gelmiyor...hele hele büyük kasalı ve ağırlığı yüksek arabalarda kesinlikle tercih etmeyin...
 • yeni kasa polodan bu yüzden vazgeçtim. aslında teknoloji gelişti. 1.0 motorun yürüyüp yürümeyeceğini bu işi yapan mühendisten daha iyi bilemem ama ön yargılıyım.
 • niye öyle diyosunuz ya :/ belki kızın parası ona yetiyordur :/ evet 1.0 arabam nolmuş. çıkıyorum ben yokuştan falan. hayret birşey.
 • üç silindirden çıkan tatmin edici ses seven için bulunmaz nimettir. yavru m3'tür.
 • para yoksa 0,5 litre araba da alınır
hesabın var mı? giriş yap