• 100k'yı 18'den aldıysa ruhuna el fatiha, 12 ve altından aldıysa kendine kızıyordur.
  • hala yüzka doları vardır.

sanki adam hisse senedi almış da şirket iflas etmiş gibi bir havanız var. o hava sizden çıkıyor... farkına varın.

@benim yüz dolarım bile yok.
  • halen 100k doları vardır.
  • en kötü senaryoda, 1 sene sonra kârda olacak kişidir. dolar grafiğinin tarihine bakarsanız 1 seneden uzun süre düşüşte kalmadığını görürsünüz.
  • genelde bu gibi durumlarda olmayanlar daha çok düşünür, olsaydı napardım diye...
  • damadın '10 lira olcakmış ya, 15 lira olcakmış ya' dediği günün ertesinde aldıysa o 100k doları, acayip mutludur, keyfi yerindedir. patates ekmeğe muhtaç akplileri gördükçe daha da keyfi yerine geliyordur.
  • önümüzdeki 5 yıl boyunca tanesi 1.000$ 100tane dizüstü bilgisayar alabilir, bir ihtimal 99'a düşer yada 98'e...

ama 18tl den bozdursaydı 1.800.000tl'si seneye %60 değer kaybına uğrayıp muhtemelen 1 senede 50'den fazla dizüstünden olacaktı.

aferin ona iyi yapmış : )
  • bence orospu çocuğu olmadığı için kendini iyi hissetmelidir.
    her allahın günü birer ikişer tl artan bir döviz var ve hükümet sürekli bunu pompalıyorken bunu satmak akıl karı değildi.
    18den satmaya karar vermek için çok büyük ihtimalle içeriden bilgi alan bir orospu çocuğu olmanız gerekli.
  • ülkeden beklentim yok. bu ülkede istenmediğimi biliyorum.
  • niye kendini toparlayamasin ?

namuslu bir adam, içeriden tüyo almayan hiç kimse bilemezdi o gece olacak düşüşü. tüyü bitmemiş yetimin hakkına konmadığı için gayette vicdanı yerindedir o gece dolarları satmadığı için.

ayrıca 100k doları hala olduğu gibi duruyordur, ve her müsaitlikte almaya devam ediyordur.

100k doları olmayan düşünsün, siktir edin siz 100k doları olan adamın psikolojisini.
hesabın var mı? giriş yap