• http://1112211.com/ linkinden ulaşılabilecek garibinden bir blogumsu site.

sitenin içeriği konusunda bir yorum yapamayacağım, lakin hepsini okumadım/ hepsine bakmadım. ama anladığım kadarıyla yalnızlık, sıkıntı ya da başka sıkıntılar yüzünden oluşturulmuş internetin incilerinden bir site.

aydınlatmak için diyeyim, siteyi ben de eksisozluk'te sol frame'de gördüm. 3. entry olarak aşağıdakini yazdım:
    (bkz: o ney lan?)
    başlık üstüme kalmış, sitenin benimle bir alakası yoktur.

sümer arkadaşım, burayı okuduğunu biliyorum. bazı önemli ve müstechen bilgilerin internet sitende, bu kadar insan ile paylaşman uygun değil. kaldır şu siteyi, ya da kimsenin bulamayacağı bir yere taşı da daha çok sıkıntı yaşama demek istiyorum sana. gördüğün gibi insanlar böyle şeylerle dalga geçmeyi çok seviyor, canını daha çok sıkma.

edit: ilginçliği falan kalmamış sitedir, sahibi de iyice saçmalamış.

edit2: her pop kültürü öğesi gibi, unutulmuş, ya da unutulmaya yüz tutmuş olan site.
    (bkz: andy warhol)
  • az önce çekinerek inceleyip anlamlandıramadığım site. kurcalamıs olan suserlardan ufak bir tutorial beklemekteyim.
  • şu facebook adresiyle taçlandırmak istediğim gizemlerden gizem beğen sitesidir.
  • hepsini okudum, izledim de, okurken flowers for algernon okuyo gibi oluyo insan. içi buruluyor resmen.

sümer kardeş boşver be...http://1112211.com/2?a=548

"olmuyorsa, olmuyordur!

gönlün rahat mı?
    elinden geleni yaptın mı?
    cidden olmuyorsa zorlamayacaksın…"

sümer okuyosan, uyu be yavrum. valla bak. boşver kim girmiş kim çıkmış o siteye...boşver hackerları filan... beraber daha güzelini yaparız o sitenin...

pırasalı menemen tarifini nerden aldın sen ayrıca? güzel oldu mu? niye pırasa koydun içine?
  • bozuk türkçeli, muhtemelen amerika'da çalışmış biri tarafından hazırlanmış güzel site.
  • kesin fbi ya da cia'in işi. gizli bir mesaj tahtası gibi bir şey.

çok acayip lan.
  • biraz daha uğraş ile instructables haline gelebilecek site.
  • bir şizofreni durumu söz konusu olabilir. sümer'le rasim'in aynı kişi olmasından şüpheleniyorum.
  • (bkz: gollum)
hesabın var mı? giriş yap