• tüm kanallardan ortak yayın yapılacak program. bizler çoktan yardımımızı gerekli kurumlara yaptık aslında.

ama yine de yardım etmek isteyenler varsa diye duyuruyorum. şerhi de koyalım: yardımlar kızılay ve afad'a gidecekmiş. kızılay midemi bulandırıyor ama şimdilik yardıma engel olmamak maksadıyla bir kuşku yöneltmek istemiyorum.

edit: şu kardeşimize de birisi ulaşsın lütfen.
  • geçen hafta fatih altaylı ya yardım programı yaptırmamalarından kendilerinin bir yardım programı düzenleyeceği belliydi.

bütün güç kendilerinde olsun istedikleri için en ufak yardım bile devlet eliyle toplanmış gözüksün istiyorlar.

keşke buraya çağıracakları konuklar siyaseten akıllı davransa ve erdoğan ve fahrettin altun'un kuklası olarak buraya katılacaklarına ahbap üzerinden yardım toplanmasına yardım etseler.
  • atv, fox, kanal d, kanal 7, show tv, star tv, trt 1 ve tv8 ortak yayınıdır.

tanıtım:

https://twitter.com/…ral/status/1624469662074281993
  • devletin bir kurumuna kuruş vermem çünkü güvenmiyoruz siyasal islama oy da yok para da, biz yardımlarımızı farklı kurumlara yapıyoruz
  • biz dünyada en çok vergi ödeyen ülkelerden biriyken nasıl olurda hala bağışta bizden bekleniyor ? herşeyi biz ödeyeceksek devlet neden var ? bu paralar nereye gidiyor ? ?
  • fatih altaylı'ya yayın izni vermeyen, ahbap'a saldırı üstüne saldırı yapanların programı.
  • açık yurekliler arkaya .kapali yurekliler öne otursunla devam eder.

periyodik olarak ayni gemideyiz masali .

benim midem biyle goygoyları kaldırmıyor artık.
    vatandasi düşünen çare ve sorunun kaynagini arayan ;

nerde benim vergilerim programı yapar .
    nerede deprem vergisi olarak adlandırılan otv ozel iletisim vergileri.
    nerede vatandasa yardim nerede sermayeye aff ertiginiz vergi alacaklarımız .

sikiysa bunun ortak yayınını yapın.
    havanda su dövüp vatandasa şov yapmanın alemi yok.
    nerde benim vergilerim kardesim.

canim ulkemin insanlarinin birbirine yardim etmesi için de kimseye ihtiyaci yok. ıbana ihriyaci yok, bankaniza ihtiyaci yok caf cafli vakiflariniza da ihtiyaci yok.

hanım tarafım deprem bölgesinden. 20 30 kisi cikti geldiler evlere dagittik. 30 yiilik annemin komşuları depremde aramışlar gelinin nasil hısımları nasil diye, geleceklerini duyunca hepsi ellerinde karinca kararinca bir sey almis eve dolustular. moral oldular destek oldular.
    ne biri digerine hadi dedi ne bir baskasina . ayri ayri ama hep beraber geldiler ocagimiza.

duyguluyum asabiyim.

yeter artik yeter rahat birakin bu vatandaşı acısını, kederini zorunu beraber yasiyor . hic birinize ihtiyaci yok. oynamayin artık insanlarla.
  • sadece yaptiklari bagisin , vergiden dusulecegi sirketlerin ya da is insanlarinin bagis yapacagi program olacaktir..... at 10 milyon, dus vergiden... boyle olmamasi lazim. simdi cikar gsm operatorleri 10-20 atip biz buradayiz mesaji vermek icin .. neyse ya ...
  • ben her ay daha maaşımı almadan devletime bağışımı yapıyorum zaten. yetmiyor, saçma sapan vergileri olan birçok alışveriş yaparak da ay boyunca devletimi desteklemeye devam ediyorum. ee bi de bu bağışı da benden beklemesin. ben gönlümün ferah olduğu yerlerde bireysel bağışlarımı istediğim yerlere yaparım, kendilerine başarılar diliyorum.
  • üzgünüm ama 5 kuruş bile destek vermeyeceğim programdır. elde edilen gelirler afad'a gidecekmiş, ortada bir şeffaflık olsa yapardım. ama benim cebimden arttırdığım hatta kendi ihtiyacımdan yurtdışına aktarılacak 5 kuruşum yok.

aynı şekilde arama kurtarma için yapılsa yine para verirdim, bundan sonrasında devlet evleri vs kendi cebinden yaptıracak. buradaki paranın nereye gideceği belli değil.

sinirim asla afad'daki veya başka yerlerdeki bireylere değil. tamamen afad yönetimine.

haluk levent'i çok severim, niyetinin iyi olduğuna hiçbir şüphem yok, gerekirse aç kalır, yardımımı yaparım ahbap'a ve yaptım da. kanıtlamasa bile paramın nereye gideceğini biliyordum. sağ olsun yine de açıkladı ve kanıtladı. o da bir şeyler yapmak için çabalıyor ve bu ortak yayında para toplamaya yardımcı olmak istiyor.

üzgünüm haluk abi, afad'a verecek param sıfır.
hesabın var mı? giriş yap