• bu nedir ya demek dışında tanımlamakta güçlük çektiğim hava durumu
  • izmir sıcağı görmeyen yazarın hezeyanı.

edit: bazı pembe totişli yazarlar izmir'den bahsettiğim için çok üzülmüş. herkesin izmirli olma şerefine nail olamadığını unuttuğum için özür diliyorum.

edit2: özellikle istanbullu arkadaşların çok kalbi kırılmış. ben de istanbul'u çok özlüyorum. o ciğerleri yakan karbondioksit oranını ve müsilajlı denizinin hayaliyle yaşıyorum.

gençler sizin taşranızda iş bitse de artık tatile gitsek diye hayalini kurduğunuz yer burası. hele istanbullular hiç huysuzlanmasın. 34 plakaları sayıyorum burada yine doluşmuşsunuz. haylazlar sizi...
  • yav he izmir sıcağı he. en soğuk izmir, en sıcak izmir, en boyoz izmir. gelin de görün nasıl bir nem var burada. herhangi bir kıyı şehri nasıl rahatsız edici derecede sıcak ise burası da öyle. ne eksik ne fazla. üstüne betonlaşmanın getirdiği sıcaklık ve rüzgarı kesmesini de ekleyin tabii. nefes alınmıyor.
  • bir adanalı olarak benim bilr klima calistirmami saglamis sicaktir. sicaktan da degil de, nem cok yuksek, yabis yabis olduk...
  • başımı ağrıtan sıcaklık. evde bayılacak gibiyim. nefes bile zor alıyorum. daha temmuz'un ortası bi de.
  • gidip fas sıcağı görelim, herkes sussun.
    adama göre sıcak ulan, yok adana, yok izmir...
    istanbul sıcağından sonra cehennemin dibi geliyor, o derece!! ne izmir'miş arkadaş.

ekleme; #69142549 bak ta ne zaman ne demişim sevgili izmirli kardeşlerim.
  • nem çok fazla.
  • nemin etkisiyle hissedilen 36 derece olmuş, nefes bile alınamıyor o derece bir sıcak var. oturduğun yer, maksimum 10 dakika sonra hamam gibi oluyor arkadaş!

tanım: “abee izmir’i görün bir de” diyenlerin ağzına kürekle çarpılması gereken sıcaklıktır.
  • las vegas sıcağını gören biri olarak, istanbul da bugün nemli iğrenç bir sıcak var.
    edit:izmir sıcağı diyen arkadaşa cevap niteliğinde yazılmıştır
hesabın var mı? giriş yap