• uludağ ilahiyat mezunu daily sabah gazetesi yazarı adamın açıkladığı ankete güvenen varsa buyursun okusun.

ben almayayım.
  • inanmadığım ankettir. ak parti'nin en az bi %80'i var..
  • genar'ın sahibi ve yeni şafak gazetesi yazarı ihsan aktaş'ın 10 yılda kamudan 57 ayrı ihale aldığı ve bu ihalelerin toplam bedelinin ise 22 milyon lirayı bulduğu biliniyor.

birgün'den ismail arı'nın haberine göre genar araştırma; bağcılar belediyesi’nden 9, akp döneminde ibb’den 8, akp’li tuzla belediyesi’nden 7, başakşehir belediyesi ile kocaeli büyükşehir belediyesi’nden 5’er ihale aldı. genar'ın buna ek olarak rtük, üniversiteler, kültür ve turizm bakanlığı ile milli eğitim bakanlığı (meb) gibi kurumlardan da ihaleler aldığı ortaya çıktı.

bu durumda akparti'nin oy oranını düşük bile çıkarmıştır.
  • mhp'yi %5 üstü gösteren her anket kolpadır.

tanım; deprem de çadır stoklayıp satan siyasal islamcılara ümit vermiş anket.
  • ak parti oylarını gerçekçi bulmadığım ankettir. rahat bi %87'si var.

e: 2 yukarıdaki arkadaş benden önce davranmış, onun tahminleri de doğru çıkabilir.

e2: şimdi de aradaki entry gitmiş, 1 yukarı olmuş. sözlük beni trollüyor fena halde.
  • kıçımın genarı gibi ankettir.
  • %120 (yüzde yüz yirmi) oyu olan partiyi %40 (yüzde kırk) göstermek vadan hayinliğidir.
  • anketi paylaşan kişinin fotoğrafına 3 saniye bakınca hüdapar %20 alıyor.
  • atadan dededen akp li biri olarak, icimi feci rahatlatmis ankettir.. ihsan beyi hep takip ederim.. bizi hic yaniltmadi..

sayin cumhurbaskanimizi yine o koltukta gorecek olmak mutluluk verici.. muhalefet guzel bir ruzgar almisti arkasina ve bir an icin korktuk desem yalan olmaz.. cok sukur ummet bolunmemis.. %40 iz hala..

allah yar ve yardimcimiz olsun.. bu secimde ailecek sandiga gidip cumhurbaskanimiza destek olacaktik ailecek.. ancak goruyorum ki, bize ihtiyaclari yok..

aile yazliga kacar, ben de rshat rshat finallere calisirim muhtemelen.. bir secim daha sandiga gitmeeden kazaniyoruz anlasilan.. isimizden gucumuzden geri kalmayalim bari.. ummet rahat bir nefes almistir kanaatindeyim.. sandiga gitmeye gerek yok artik..
  • zafer tutmadı, memleket şeysine oynuyorlar demek ki...
hesabın var mı? giriş yap