• passo sitesinde neden biletlerinin satışa çıkmadığını anlayamadığım süper lig karşılaşması.
  • oha pre-crying
    edit: aglakligi ifsa edilen kacmis.
  • zor mac.deplasman karnemiz evlere şenlik.lig sonuncusu balikesir'e karşı zorlandıkları.sivas maçı ise bizim iyi olmamızdan değil sivasin kotu defansi olmasından kaynaklandi. erciyes evinde tas gibi takim. kazanabiliriz elbet ama çok zor. beraberlik kokan maç. 0-0 ya da 1-1 skor oynamak lazim.
  • insallah fenerbahçe'nin 90. dakikada hatalı bir penaltı kazanarak yenmesini istediğim maçtır. bunu 5 0 - 6 0 kazanmaktan daha fazla istiyorum sırf şu ibneler cıldırsın kafayi yesinler.

edit: ahaahahahahahahahahahahahahahahhaha
  • (bkz: 19 aralık 2014 fenerbahçe'ye verilen penaltı)

edit: benden öncekileri görmeden yazdım lan tren gibi dizilmişsiz *

edit2: boşuna dememişiz değil mi kuşlar? şikebahçe ve azizsporlular sizi...
  • ağlamaların nihayet başladığı maç.ben de nerede kaldı bunlar diye şaşırıyordum.önceden sözleşmişler herhalde beyler aynı anda yazıyoruz diye.*
  • 3 haksız penaltı ve 2 ofsayt golü ile 4-0 kazanacağımız maç.

not: penaltılardan biri kaçar.

şimdi bu maçtan önce " fenerle penaltı keyfi" muhabbetleri ezikliğin daniskasına döndü. bu şekilde şaibe yaratmak ezikliğin de ötesine geçti.
    ben de artık bu eziklerin ağlamasından sıkıldım. tff bünyesindeki hakemlere kasıtlı olarak penaltı çaldırabiliyorsan çaldır be fenerbahçem. şikeyle maç alabiliyorsan yürü be fenerbahçe. yapamayanlar çatlasın. türk futbolunu sikleyen kim zaten. sen marifetlerini göster. ezikler ağlayasursun.
  • yüzüne tükürsen "yağmur yağıyor" diyecek kalibrede canlılar, lehlerine verilen sikimsonik penaltıları içlerine sindirmişler.
    aziz gibi başkanın, götten bacaklı kaptanın da taraftarı böyle olacak elbet.
    beşiktaş'a köpek gibi oynayan takımın maçı.

edit: 4. yıldız için götünü bile siktirecek tıynette adamların olduğu ülkede, bunlar normal şeyler.
    sezon sonuna kadar, şerefini onurunu koruyan insanların kusacağı çok maç olacak.
  • daha geçen hafta gökhan töre'yi atmayan hakem sayesinde 3 puanı cebine koyan mağdur edebiyatının en gözde temsilcilerinden olan beşiktaşlıların da ağlama kervanına katıldığı maç.
hesabın var mı? giriş yap