• fatihin istanbul'u fethettiği yaştadır. lakin ki hala "abi akşam kolof (call of duty'den bahsetmeye çalışıyo) yapak mı?" "hacı yarın battlefield organizasyonu var adeks'te, kaçmaz hocu" diye dolaşır. hayatın gerçeklerinden bihaber, babasının aldığı ps3'ün akşama kadar orda burda fanboyluğunu yapmakla uğraşan, abidik gubidik bi tiptir işte. kalk bi işe yara lan, kalk kıçının yapıştığı koltuktan, sandalyeden. elin bi iş tutsun hayvan herif. tabi burda bahsettiğimiz sağlıklı bi insan, hasta falansa akşama kadar istediğini yapsın hakkıdır, bi kat da benim için oynasın. ama yani eli kolu tutan bi adamsa afedersiniz de eşşşşeklik lan bu yaptığı. bildiğin eşşek.

siz eşşek oldukça semer vuran çok olur beyler, yapmayın.
    anlayana...
  • "yaşlandığımız için oyun oynamayı bırakmayız, oyun oynamayı bıraktığmız için yaşlanırız." bernard shaw
  • böyle bir fikir beyan eden kişinin bilumum platformda eline aldığı ve yetmezmiş gibi eline veren arkadaşın ''nası kodum kolofta!!!'' tarzı itelemeleri sevdiği kızın yanında yaptığını düşünmekteyim
  • 27 yasinda hala play station oynayan ezik olarak kendisine empati besledigim eziktir. oyun oynamak sadece guzel zaman gecirmek icin yapilan bir hobidir. ben oyunumu oynayayim, digeri internetten cektigi dizisini izlesin, baskasi piyano calsin, berisi tiyatrodan cikmasin, hepimiz koltuga yapismis kicimizla mutlu mesut yasayalim gidelim.
  • herhangi bir yaşta sözlükte boktan bi troll olmaktan daha mantıklı hareket etmektedir
  • bunu diyen adama "hadi biz öyleyiz sen ne yaptın bu yaşta lan?" demek farzdır. he bi de beyler akşam kolof'a gelen var mı?
  • (bkz: efendim)
hesabın var mı? giriş yap