• videoyu izleyen, isteyen, isteyene veren, yayan herkes katıksız birer orospu çocuğudur ve ışid'çiden farkı yoktur.

  (bkz: ben bir orospu çocuğuyum diye bağıran suser)

  edit: bu günün geleceğini tahmin ettiğim için zamanında bu başlığı açana ve görüntüleri paylaşana edeceğim küfürleri yazmıştım. şu anasını avradını siktiğimin yerinde iki beğeni almak için yapılan rezilliğe bak. 3 tane link verip bi de sakın izlemeyin yazmış paşam. ulan şerefsizin evladı şunu buraya yazınca ne kazanacağız? şu görüntüleri yaydığın zaman ne geçecek lan elimize orospu çocuğu? bu yaptığın apaçık terör propagandasıdır ve bu videoyu yayan, bunu gündemde tutan herkes aynı şeyi yapmaktadır. ışid'in propaganda amacıyla çektiği görüntüyü yayıyorsunuz ey beyinsiz sürüsü! başlığı açan şahıs da yakında paket olur, gerekli bütün kurumlara iletilecek alınan ekran görüntüsüyle birlikte. allah kurtarsın.

  edit: lütfedip silmiş paşam videoyu, entrynin ilk hali: http://i.hizliresim.com/px0jdl.png

  sonra youtube'u da eklemişti.

  ayrıca mesaj atan beyinsiz orospu çocukları, başlık açılmasın kimsenin haberi olmasın mı diyoruz? adam buraya 2 tane video linki attı amına koyim. ilk link yetmedi millet rahat rahat izlesin diye bi de youtube linki attı lan adam. göt korkusundan sildi sonra. ayrıca mesajda küfreden şerefsizler hepinizi tek tek savcılığa vereceğim buyurun beklerim mesaj kutusuna.

  son edit: başlığı açıp video linki veren şahıs uçurulmuş.

  vatanseverlik en acı günde bile vatan sağolsun diyebilmektir.

  başımız sağolsun, vatan sağolsun.

  pkk'lılar ve ne idüğü belirsiz aptal sürüsü çoktan üşüşmüş başlığa. milleti kışkırtmak için hiç bir fırsatı kaçırmaz bu orospu çocukları. türkiye ışid'e yardım etti yalanını papağan gibi tekrarlayan, şu olay üzerinden birilerine laf sokmaya çalışan, ideolojisinin propagandasını yapan, kendi çomar olup ota boka çomar diyen şerefsizler sizin de kökünüz kazınacak bu topraklardan, sadece biraz zaman lazım.

  son edit: başlığı açan şerefsizle ilgili gerekli işlemler yapılmış: (bkz: #69282145)
 • göstere göstere bilediğin bıçak
  bir gün elini kesecek!

  gülten akın
 • eğer bu orospu çocukları bunu gerçekten yaptıysa ve o suriye denen bok yuvası baştan aşağı yakılmazsa allah sizin belanızı versin.
 • eyvah korktuğumuz başımıza geldi. yazık vallahi o askerlere. resmen batıya ışid'e yardım etmediğimizi ispatlama uğruna gittiler.
 • gerçekse emeği geçenler için söylenecek hiçbir sözün anlamlı olmayacağı yakılma!

  ne işimiz var ulan orada! fakir halkının üzerine saraylar kuranlardan mı istikbal bekliyoruz?
  yeter artık yeter!
 • buna sebep olanlarinin topunun cani cehenneme. bu gencecik cocuklara bu dunyada cehennem yasattilar, herzamanki gibi yanlarina kalacak
 • bu vahşiliği yapan yobaz cihatçı sürüsü de buna sebep olanlar da hesap verecek.

  yeter ulan yeter
 • gerceklesmise benzemektedir, büyük resmi o askerlerin ailelerine anlatirlar artik serefi bozuk adamlar.
 • koskoca orduyu bu hale getirenlerin anasını sikeyim başka birşey demiyorum
 • gerçek mi bu allah peygamber aşkına ne tür yaratık bunlar türk askeri mi ordakiler yazıktır günahtır gencecik adamlara
hesabın var mı? giriş yap