• sağ ol demiş ya işte güzel ordum ?

ne demesini bekliyorsunuz ordunun?
    ve aleyna aleyküm esselamu rahmatullahu ve berekatuh falan mi amk?
  • halbuki "merhaba" da "asker" de arapça kökenli birer türkçe kelime ama sandaletle yampiri yampiri yürüyen ve türk devleti'ni hiçe saydığını kaşıkçı cinayetinde de gördüğümüz bir bedevi olduğunu gözümüze sokmak için diplomatik nezaket içinde bir "merhaba asker" deyip lazım olmayan diğer selamını sona iliştiremiyor.

bakın arap kibri ve kini ne fransızda ne ingilizde var. adamların türk düşmanlığı ermeni ve yunanların türk düşmanlığından az değil.
  • prens selman'in selam aleyküm derkenki yüzündeki dalgaciligi dikkat çekici.

edit: düzeltme
  • selman'ın fanı değilseniz, videoda 6.15 de yaşanmıştır.
  • amına koyduğumun küstah görgüsüzü. merhaba asker demeyi bilmez mi? bal gibi bilir. ama köpek köpekliğini yapacak, başka ne bekliyorsunuz ki?

konudan bağımsız olarak tosun paşa'daki meşhur selamlama sahnesini de burada analım.
  • petrol rezervleri olmasa yüzlerine bakılmayacak adamlar resmi törenle karşılanıyor.

neyse efendim en az 400 yıl boyunduruğu altında yaşadığı sancağı görünce heyecanlanmıştır.
  • olayın yaşandığı kesit yok mu ya? videonun tamamını mı izleyeceğiz allah aşkına.

edit: işte o an
  • muhtemelen tören mangasındaki yalnızca birkaç askerin sağol demesinden, diğerlerinin dememesinden ileri gelen cılız sestir.

o selamı almayan askerleri alınlarından öpüyorum.
  • dikkatli dinleyin. sadece bir asker "nasııl ?!" diyor.
    diğerlerini yanaklarından koca yürekli mecnun çınar 'ı alnından öpüyoruz.
  • bi de kafa sallıyor mına kodumun gevşeği. bedevi düğünü değil devlet törenindesin gevşek.
hesabın var mı? giriş yap