• tv haberi izlemeyip youtube kanallarından gündemi takip ediyorum. onlarca kanal takip ediyorum, yandaş kanallara bile göz atıyorum ara ara. bir kez olsun dahi şunun kanalına tıklamadım. öyle berbat bir halde ki 10 saniye izlemeyi dahi kendime saygısızlık görürüm.

tek görevi muhalefete saldırıp iktidar övmek olan birinin tek kelimesinin dahi kıymeti yoktur.
  • nasil "ak"lamaya calisacak merak konusu.
  • etliye sütlüye karışsa ne olacak? fetöye çaksa reisci diyeceksiniz akepeye çaksa fetöcü. surekli insanları iyi veya kötü diye ayıran insanlar psikolojik olarak hastadır. ya benim yanımdasın ya da düşmanımsın düşüncesi gelişmemiş ruhsal duruma işaret eder. bu tipler bebekliginin 3. ayına takılıp kalmış çocuklardır. çocuklardan akıl alınmaz.
  • yine suya sabuna dokunmadan yapacağı yayın olacaktır.
  • sedat pekeri yanında çalışan kenan taş'a yorumlatan korkak.
  • kesin yine bir şey bilmiyordur.
  • teletabi izlerim daha iyi
  • ruşen çakır ve murat yetkin yorumlarını, hatta levent gültekin yorumlarını daha çok önemsiyorum. neticede b. yıldırımın oğlu hakkında bu hafta videoda bahsedileceğini ilk o söyleyebildi. c. özdemir izlemek bende youtubeda güldür güldür bölümü kadar ilgi uyandırmıyor.
  • bundan bize ne olması. niye izliyorsunuz ki bunu?
  • kusmak isteyenler izleyebilirler. diğer türlü bu gazetecimsiye prim vermeyin, buraları da okuyor, eleştiriye de tahammülü yok, sinirden kuduruyordur.
hesabın var mı? giriş yap