• ekrem imamoğlu'nun 27 mayıs 2019 imamoğlu habertürk canlı yayını'nda söylediği sözler ile ilgili hararetli geçen bir diyalog.

kaynak
    diyaloğun tamamı
  • "izlemek istemiyorum" diyen bir ak çomar. yazık beyni ahaber ile yıkanmış.ekrem başkan'ın yerinde taş olsa çatlardı. allah sabır versin başkanımıza.
  • gerçekleri görmekten ısrarla kaçan bir adet vatandaş içermesiyle saç baş yolduran videodur.
  • videoda tam bir safkan çomar görüyorum. başkanın bu tiplerle muhatap olması üzücü biraz, ama yine de sakinliğini ve sabrını ayakta alkışlıyorum.

o videonun yalan olduğunu en iyi sen biliyorsun çomar esnafcık. bu satırları sana ve senin gibiler için yazıyorum. muhtemelen oruçlusundur. bu ramazan ayında attığın iftira ve yediğin kul hakkı yanına kalmaz umarım. o inandığın allah varsa eğer, ilk önce seni yakar zaten.

ateist halimle beddua ettirdin bana aşağılık herif.
  • buram buram cehalet koktu ortalık, yazık hem de çok yazık.
  • tipik akepe seçmeni. ne dinliyor, ne anlıyor, ne izlemek istiyor. ille de tutunduğu, inandığı her neyse, sorgulamadan körü körüne bağlı kalmakta ısrar ediyor.
  • '-çoluğuna çocuğuna kim iftira atabilir?
    +kimse atamaz.
    -bana da atamaz.'

oradaki 'bana da atamaz' derkenki titreyişi ve kararlılığı.

edit: ben 31 mart'ta umutsuzluğa kapılıp 'yahu ekrem imamoğlu da kim, adını bile duymadık, danışıklı dövüş hep bunlar, akp kazanacak, muharrem ince'de o kadar umutlandık da ne oldu.' diyerek oy kullanmamışlardan biriyim. bu girdinin bu kadar göz önünde olacağını düşünmeden videoyu izleyip direk yazdım buraya. bu girdi günah çıkarmam olsun benim.

annemin 31 mart gecesi sabaha kadar uyumayışına utanarak, ekrem imamoğlu'nun sabaha kadar bilmem kaç kez basın toplantısı yapıp 'hakkımı yedirmem' diye bağırışına utanarak, tüm bu yapılanlar karşısında hala o güleryüzünü, hala o saygısını kaybetmeyişine utanarak, bu yaşımda annemin onca bağrış çağrışına utanarak seçim sabahı güzelce giyinip sandıkların açılış saatinde oy kullanacağım okulda olacağıma söz veriyorum.

herkesten özür diliyorum. özellikle annemden. annemden ve ekrem imamoğlu'ndan.

ve ayrıca; (bkz: edanur'un dileğini gerçekleştiriyoruz)

seçim günü editi: oyumu bahsettiğim gibi gidip kullandım hemen. güzel günlere inşallah.

2024 mart seçimleri editi; bu kez özür bekleyen taraf benim, özür dilemesi gerekenler ekrem imamoğlu, mansur yavaş ve genel seçimleri aday olmayarak akp'ye, recep tayyip erdoğan'a kazandıranlardır. 5 senemi, 5 senemizi hiç edenler, başkalarına teslim edenlerdir. kimse tutup da, aday olsaydım kazanırdım, demesin. kimse çıkıp da hatay'da lütfü savaş'ı aday gösterip orada burada gelip oy istemesin. bu kez, gerçekten oy kullanmayacağım. hayırlısı olsun herkes için. ben umudumu çoktan kaybettim. sevgiler.
  • imamoğlu'nun öyle bir şey demediğini adı gibi biliyor. sadece seçilmiş cahilliğe ve biata devam etmek istiyor. bilinçli cahilliktir bu. sonumuz hayrolsun.
  • "kimse bana da iftira atamaz" diye bitirdi ya sözünü, akçomar orada devreleri yaktı işte. helal olsun ekrem başkan. haklı olmanın gücünü arkana alıp sonuna kadar kullanıyor, hakkını yedirmiyorsun.
hesabın var mı? giriş yap