• gavat bir orospu çocuğu olmadığım için yarın karımı kızımı videoya çeken mültecileri ülkeden gönderecek olan adaya oy vereceğim.
  • kabine iki kişi girilmesi yasak. bu konuya dikkat edelim. kabine iki kişi girmeye çalışanlar genelde (%80 diyim) akp / erdoğan oyu oluyor. bu durumu müşahit arkadaşlar engelleyebilir. çoğu okulda avukat da var. tek yapmanız gereken kabine iki kişi girmek kanunlara göre yasaktır demek. sandık başkanı büyük ihtimal sorun çıkartmaz. çıkartırsa tutanak tutmak zorundayım dersiniz. çok kolay şekilde bir çok usülsüz erdoğan oyunu engelleyebilirsiniz.
  • şerefini sikeyim sözlük yönetimi. herifler sözlüğü kapttırdı korsan dizi sitesi gibi isim değiştirip devam ediyosunuz ve hala bu orospu evlatlarının burda başlıklarda terör estirmesine müsade ediyosunuz
  • deprem bölgesinden bu kadar oy çıktıysa oturup saatlerce analiz kasmaya,ekonomik kriz vs demeye gerek yok.ölum kardeşim ölüm ötesi yok.verilen af yakınlarınıza mezar oldu hala oy veriyorsunuz.

ister kemal ister ahmet aday olsun yine değişmez.atam mezarından cikip gelsin yine degisnez.bu kafadaki milletle bu ülke bir arpa boyu yol almaz.
  • muhalif takılıp kk içime sinmiyor diye sandığa gitmeyenler,
    ümit özdağ içine sinmiyor diye sandığa gitmeyen kürtler,
    milliyetçi takılıp kürtler destekliyor diye rte tarafına geçenler,

el birliğiyle türkçe bilmeyen arapların oylarıyla cennet vatanımızı bitirdiniz.

kına yakınız.
  • ilk turda seçmenin %51'i erdoğan karşısında oy kullanmıştır, moral bozmaya çalışanlara bakmayın. gidip oyunuzu kullanın.
  • “sıradan hırsız paranızı çalar. siyasi hırsız ise geleceğinizi, hayallerinizi, sağlığınızı, eğitiminizi, gülümsemenizi çalar. ikisi arasındaki fark; sıradan hırsız sizi seçer, siyasi hırsızı ise siz seçersiniz.”

voltaire

bu seçim sadece sizin hayatınızı değil tüm gelecek nesilleri ve ülkenin de kaderini belirleyecek; ya yok olacağız veyahutta küllerimizden yeniden doğacağız. oy'unu kullan oynanan oyunu boz. özgür, hür ve bağımsız bir şekilde insanca yaşamak için son şansımız.

edit: (bkz: her millet layık olduğu şekilde yönetilir)

çok şey var söyleyeceğim ama değmez artık tek kelime etmeyeceğim, kötü günler geride kaldı artık çok daha kötüsünü göreceğiz hazırlıklı olun. üzgünüm hem de çok, sinirden çocuklar gibi ağlayacağım böyle olmamalıydı. iyiler bu savaşı kaybetti.
  • eşimle birlikte sandığa gitmemeye karar verdiğimiz seçim.
    şöyle ki, eşim rte'ye oy veriyor, ben ise kılıçdaroğlu'na. bu sebeple seçime etki etmeyeceğini düşündüğümüz için boşa yorulmayalım dedik. lakin ben sabah ekmek almaya gidip fırında kuyruk var deyip oyumu kullanmayı düşünüyorum. ilk turda sinan oğlana oy attığım için bu artı bir oy demek. ilk turda rte'ye oy veren annemi de fizik tedavi için hastahaneye yatırdım. böylece eşimle birlikte akp'den iki oy eksilmiş oldu.
    kılışdarı zerre sevmem ama rte'den kurtulmak lazım. dedeye sahip çıkalım.
  • pardon filminde bir sahne vardı.

bunlar hapisten kaçmak istiyor. ibrahim diyor ki bir şekilde hastaneye gidelim ordan kaçarız.

muzo da; "hastaneden nasıl kaçacağız salak" diye karşı çıkıyor.

ibrahim de hastaneden kaçmanın hapisten kaçmaktan daha kolay olduğunu söylüyor.

sevseniz de sevmeseniz de,
    içinize sinse de sinmese de kemal dedeye oy vermemiz lazım.

çünkü zamanı geldiğinde kemal kılıçdaroğlu'ndan kurtulmak daha kolay.
  • (bkz: #152861836)

düşünsene. sana "24 saat içinde sadece gidip 1 oy vererek 21 yıllık saltanatı ve recep tayyip erdoğan'ı devirebilme şansı" veriliyor ve sen bu şansı reddediyorsun. bilmiyorum ama sanırım bunu sadece ahmaklar ya da kalpsizler yapar...

oyunuzu gidin verin lan. çocuğunuz varsa onun için. yoksa da ileride doğacak çocuklarınız için. bu tarihi şansı kaçırmayın. "oradaydım" diyebilmek için. "en azından denedim" diyebilmek için. oyunuzu verin lan. lütfen verin.

edit : "en azından denedik..."
hesabın var mı? giriş yap