5665 entry daha
 • son 24 saatte 3 tane entry girilen başlık. 14 mayıs seçimleri başlığına ise 24 saatte 0 adet entry girilmiş.

  yoğun umutlarla, hayallerle çıktığımız bu yol, bu kadar acı bitmemeliydi...
 • bir seçim dönemi daha bitti. sonu muhalifler için kötü bitmiş seçim.

  aylardır kazanacağımıza dair entryler girdim. hiçbirini silmedim. silmeyeceğim. ibret olsun diye kalsın. herkes görsün. herkes görsün seçmen nasıl umutlandı, değişim olacak diye bekledi. herkes görsün bir sürü siyasi parti ve ideoloji bir araya geldi ve erdoğan'ı bu kadar güçsüz döneminde yenemedi. kimse bana haksız rekabetin olduğu yerde kazanmak kolay değildi demesin. siyaset ikna işidir. maalesef anadolu'daki seçmene terörist olmadığımızı ikna edemedik. bu kadar basit.
 • şurada belirttiğim her şeyi yaşadığımız seçim.

  tıklamaya üşenenler için aşağı bırakıyorum yazıyı.

  --- spoiler ---

  sen ben mührü basarız da ya diğerleri dediğim kişi. kardeşim anlamıyorsunuz, sağ-merkez sağ kökenli insanlar kılıçdaroğlu'na net olarak karşı. hdp desteğiyle seçilir diyorsanız ''net'' siyaset bilmiyorsunuz demektir. hdp'nin açıktan desteğiyle sıçarız. bakın bildiğiniz sıçarız.

  ya rte'nin istemesinden bile hicap duymuyor musunuz gerçekten? adam kk'nın karşısında kazanacağına inanmasa böyle bir talepte bulunur mu? ben kk destekçisi olsam ve karşımdaki partinin taraftarları ''kemal pabucu yarım, aday ol da oynayalım'' dediğinde yerin dibine geçerdim.
  --- spoiler ---
 • bünyede kanser başlamış bir an önce kansere müdahale edilmesi gerekiyor ama bazıları dedi ki ya bu bünyede grip de var önce gribi tedavi edelim dediler, kanseri görmediler.. işte seçmenin çoğunluğu kanseri görmedi gribe nezleye odaklandı. ve sonuç olarak kanserle yaşamaya devam ediyoruz. sonumuz iyi değil
 • korkunç bir depresyon ve karamsarlık yaratmış seçimdir.

  ben kaç gündür kendimde değilim. niye yaşadığımı sorgular hale geldim. hiç öyle "bana ne oy verenler düşünsün" modunda değilim. ekmek 100 lira olur inşallah diyen birinin rahatlığı yok üzerimde.

  siyasetin dışında ne varsa yapıyorum. kafa dağıtmak için en saçma sapan şeyleri dahi izliyorum. olmuyor. çünkü işe gidince dışarıdaki dünyanın atmosferine karışınca niye kaybettiğimizi sorguluyorum.

  bir de agresif ve acımasız birine dönüştüm. kimseye iyi davranasım yok. en ufak şımarıklığı dahi kaldıramıyorum.

  senin allah belanı versin kılıçdaroğlu. senin allah belanı versin chp. türk milliyetçileri en çok sizin allah belanızı versin. sırf akp gitsin diye ırkçı faşistlere bile gıkımızı çıkarmadık ama saray soytarılığı yapmaya devam ettiniz.

  akp-mhp şebekesi 5 sene daha başımızda. 5 sene ne demek biliyor musun? hergün onlarca şeye sinirlenmek demek. birsürü antidepresan demek. parasızlıktan bir yere gidememek demek. itin köpeğin ahlaksızın karşısında hiçbir şey yapmadan durmak demek. içine ata ata kanser olmak demek.

  teşekkürler kılıçdaroğlu
  teşekkürler millet ittifakı
  teşekkürler en çok da kendine halkına düşman olan milliyetçi ideoloji
 • 24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi zamanı dolar 10 lira 15 lira hatta 30 lira olur dendi
  “yok daha neler” diyenler vardı.
  şimdi o insanlar “ülke suriye olacak, kendi adayları olacak” dediğimizde acaba ne düşünüyorlar.

  işin komiği de aynı insanlar ülke bütünlüğü diye ortalıkta millete milliyetçilik taslıyorlar.

  uzaktan izleyince çok komik oluyorsun türkiye. içinde yaşamak olmasa…
 • benim bu süreç sonrası vardığım nokta şu, bu ülke yönetimini devir alabilecek bir alternatif henüz mevcut değil

  bu da ortak akıl sonucunda ortaya çıktı, seçimle ortaya çıktı

  bir şişe içinde bonbon şekerlerini burda kaç adet şeker var diye insanlara sorunca çok alakasız sonuçların gelip, yanıtların ortalamasını alınca doğru sonucu bulmak gibi bişey

  hiçkimse anadolu insanına ve iktidar seçmenine olumsuz bir yorum yazmasın, muhalefetin ne denli zayıf basiretsiz ve yalancı olduğu seçimden sonra ortaya çıktı, işte o beğenmeyip eğitimsiz dediğiniz halk bunu sizden önce gördü

  onlarca fraksiyonun geçici ve sanal anlaşmalarla oluşturduğu bir grup türkiyenin yönetimini devir alamaz

  liderlik iradesi, halk desteği ve güven yoksa, halk size teveccüh etmez

  bunu muhalif siyasiler zaten biliyor, sadece seçmenleri anlamak istemiyor
hesabın var mı? giriş yap