• bunun yerine 3 haziran 2015 galatasaray fenerbahçe maçı olsaydı kupa galatasarayın diyebilirdim net olarak ama bursa çok daha zor olacak. galatasaray şampiyon olursa rehavetle, olamazsa o şokla bu maça konsantre olamayacaktır kanımca. derbi olsaydı her şekilde final şansımızla alırdık da bu maç açıkçası ibre bursa'dan yana.
  • gassaray'ın 2'de 2 yapacağı karşılaşma. gassaray ne şampiyonluğu ne de kupayı bırakmaz bu saatten sonra. kutlamak gerek dipten çıkıp bu başarılara ulaşmasını.

not: cincon tabiri ile fb kuşuspor.
  • yerinin simdi degistirilmesi, hele bursaspor finale kalmisken buyuk tartismalara neden olur. aslinda daha bastan bu maç stat belirsizliginden dolayi bursa'ya verilmeyecekti veya timsah arena yetismedigi takdirde finalin x stadinda oynanacagi açiklanacakti. artik geç, bence bursa ataturk stadinda oynanacaktir, futbol seyir zevki açisindan berbat olacak ama yapacak bir sey yok. sonuçta bursaspor için de finalin kendi sehrinde oynanacak olmasi guzel bir motivasyondu, simdi çikip aaa baska sehre aliyoruz demek bana dogru gelmiyor.

umarim her sey yolunda gider de 4 yildizli formayla çikariz maça.
  • an itibariyle www.tff.org web sitesi üzerinden biletleri satışa çıkmış maçtır.

bir kişi iki bilet alabilmekte, biletler için mutlaka tc kimlik numarası gerekmekte.

50 ve 100 tl olmak kaydıyla iki farklı fiyat mevcut.

ödeme kredi kartıyla yapılıyor, bilet adrese kargo yapılıyor.
  • bugün saat 10.00 itibari ile bilet satışları başlamış olan maç. şampiyonluk kutlamalarına dalıp bilet almak isteyenler unutmasın. * *

https://bilet.tff.org/satis/bilet/giris.aspx
  • zor da olsa bilet alabildiğim, tribünden izleyeceğim maç. hadi bakalım.
  • tff nin sitesinden 1 saat 10 dakika uğraşarak bilet alabildiğim maçtır.
  • şampiyonun son maçı olacak bu sezon.fernandao'yu daha bir alıcı gözle izleyeceğim maç olacak.umarım zevkli eğlenceli bir maç olur ve hak eden kazanır.
    bursaspor'a da başarılar dilerim bu sene çok şeyi hak ettiler aslında.umarım hak eden kazanır.
  • bütlere kaldığım için gidemeyeceğim maç. kadere lanet ediyorum. umuyorum ki bursaspor'um alacak maçı. taraftarlara çok iş düşüyor. aslında galatasaray ile pek sorunumuz yok ama olası bir mağlubiyette stadyum çıkışında büyük sorunlar olur.
  • galatasaraylı taraftarların iyi rol kesmesi icap edecek maçtır.
hesabın var mı? giriş yap