• ilk belirlemelere göre 2 yaralı olduğu ve canlı bomba saldırısı olduğu aktarıldı. ölülerinde olduğu söyleniyor. neyseki saat olarak erken bir saat yoksa pazar günü hava güzel öğleden sonrası ve akşam saatlerini düşünemiyorum.

edit: ölü olan canlı bombaymış. istiklal caddesi yaya trafiğine kapatıldı. bugün hava güzel hadi dışarı çıkalım demeyin çocuklar oturun evinizde.
  • canlı bomba olduğu, çok sayıda yaralı olduğu söyleniyor.

yer:atatürk anıtının yakınları
    zaman: cumhuriyet bayramı sonrası

anasını sattıklarım...
  • daha demin ntv'de gazeteyle üstü örtülen bir ceset gördüm.

umarım bir vatandaş ya da polis değildir.

edit: canlı bombaymış üstlü örtülen.

yaralı sayısı 22'miş. 12 sivil 10 polis.

ağır yaralı olan 2 kişiye bir şey olmasın lan..

ayrıca; millet mal yemin ediyorum. o an oradan geçenin siz ya da sevdiğiniz bir insan olabileceğini düşünmekten acizsiniz. orada patlayan bomba adamı öldürürken ideolojisine, polise bakış açısına cartına curtuna bakmıyor.

orada yaralanan insanlara üzülmenizi sağlayan şey, ancak oradan geçenin sevdiğiniz bir insan olabileceği düşüncesi ise, oturun ve insanlığınızı sorgulayın.

edit2: yaralı sayısı 32. durumu ağır olan 2 polisin de yaşam tehlikesi yokmuş.

sevindirici bir haber oldu..
  • orospu çocuklarının düzenlediği saldırıdır. 3 vakte kadar bulunurlar, 5 vakte kadar affedip, akabinde sazlı davullu karşılarız..
  • ntv haber'e göre en az 3 yaralı var ve canlı bomba saldırısı olduğu düşünülüyor.
  • goruntulerde gorulen ve uzeri ortulen ceset, umarim canli bombadir. taksim'de keklik gibi100 tane polisi ayni mekanda acik hedef seklinde gun boyu bekletenlerin de aklina sasayim.
  • daha demin habertürk'te ceset parçaları gördüm. intihar bombacısının parçaları. saldırıyı düzenleyenin kadın olduğu söyleniyor. bakalım ne çıkacak altından. taksim meydanının da en kalabalık olduğu yerler. istiklal caddesi daha kalabalıktır. ama özellikle polisin yanında patlatmış ilginç.

geçen gün sivilleri öldürdük özür dileriz demişlerdi ya. herhalde onun için sadece polisleri hedef aldılar. tabi henüz daha kimin yaptığı belli değil.

edit: bombacı erkekmiş.
  • akp'nin dağdan davul zurnayla indirdiği pkk'lıların arkadaşları tarafından yapılmış olması muhtemel eylem.
  • haberturk'un canlı yayıncısı, polis onu ve kameramanı alandan uzaklastırıyor dıye bagırdı polıse. akabınde bok atmayı ıhmal etmedı: "evet, görüyorsunuz, polıs de cok gec mudahale ettı.." ulan, yapılan saldırı polıse, sen de habercısın ha. allah belanı versın.
  • en az 15 yaralının olduğu saldırı. ama daha önemlisi; ulan belki ananız babanız gebermiş, yaralanmış saldırıda, siz hala troll'luk peşindesiniz. bunları şu anda yazabildiğine göre ya terör örgütünün içindensin yada harbiden moronun tekisin.
hesabın var mı? giriş yap