• ajanslara son dakika düşendir. asarım keserim diyen ortada, nezaket ile yönetilmeyi özlemedik mi gerçekten?

“benim adım tayyip. soyadım da erdoğan. tayyip ismine de dikkat et erdoğan ismine de dikkat et.

dikkat et beni kendinle de uğraştırma.”

açıklamasından 2 gün sonra gerçekleşendir

#sanasöz

görsel

edit; başlık karakter sınırına takıldı. olması gereken: 31 mart 2023 iyi parti istanbul il başkanlığı'na silahlı saldırı

edit2: özelden söven aktrollere ithafen görsel

edit3: emniyet kaynakları: "şahıs hırsızları kaçırmak için ateş açtı" (habertürk)

buyurun kendi kendine sıktırdı mağdur olmak için diyenleri sahneye bekliyoruz
  • iyi parti istanbul il başkanlığı'na gerçekleştirilmiş.

kaynak

edinilen bilgiye göre partililer kamera kayıtlarını incelemeye başlamışlar.

akp döneminde estirilen terör rüzgarında aslında vaka-yı adiyeden sayılır. önceki il başkanına da saldırı düzenlenmiş saldırgan çay ikram edilip yollanmıştı.
  • benim adım tayyip soyadım da erdoğan açıklamasından sonra yapılan silahlı saldırı. bu açıklamayı yapan kişi, en üst perdeden tepki göstermek zorundadır.

iyi parti’ye geçmiş olsun.
  • masadan kalktı falan diye kızdık ettik ama meral mommy'i yedirmeyiz. sağı solu kalmadı artık bu işin türkiye'nin hayrına olacaksa en büyük iyi partili ben olurum.
  • gündem olması gereken başlıktır. malum kişilerin seçim çalışması başlamış.
  • akp döneminde gerceklesmistir...

unlu psikiyatrist sedat peker'in de dedigi gibi;

kaybettikce sizleri sokaga cekmeye calisacaklar...

sandiga gomuleceksiniz..
  • tayyip ne demişti?

--- spoiler ---

bizim adımıza dikkat et. benim adım tayyip, soyadım da erdoğan. erdoğan'a da dikkat et, tayyip ismine de dikkat et. konuştuğun zaman buna göre konuş. beni, kendinle de uğraştırma.
    --- spoiler ---

ülkenin cumhurbaşkanı olacak kişi, muhalefet partisi liderini tehdit ediyor. beni kendinle uğraştırma diyor ve sonuç. il başkanlığına silahlı saldırı.
  • özellikle şimdi, sağduyu sağduyu sağduyu.
  • daha dün tehdit etmişti, hemen de azmettirmiş. seçim yaklaşırken çok zinde.
  • provokatif bir saldırı da olablir. bilemeyiz. tabii malum şahıs da olabilir. kimseye zarar gelmeden şu seçim bi bitseydi...
hesabın var mı? giriş yap