• cehennemin demosunu dün bir kafa kesici video'da, bugün de gerçekleşmiş halinde gördük.
    bakın sadece 24 saat içinde.

siz hala inceye oğana verin.
    aslında kime verdiğiniz iyi görün yalnız!

size "aday dayatıyolar" yheaa!

edit. incetroll görünümlü aktroller küfürle bolca saldırdılar.
    ama en komiği şu oldu, merak akşener'e iftira atmışım :)
    iftira attığım(!) iddia edilen o entry (bkz: #150006235)
    siyaseti millet önünde yapmayın, midemiz bulanıyor demek iftira olmuş.
    özel mesajla ve nick altıma küfür etmeniz hiç s.kimde değil....ama altını doldurun biraz
  • “daha çok kızacaksın ama papatya çayının yanına melisa da ekle biraz.” dedi.

bu papatya çayında bir şifre var gibi geliyor bana ya meral'e saraydan haber geliyor ne yiyip ne içtiğine kadar ya da başka bir şey var. tayyip'i bu kadar kızdırması bundan olabilir.
  • müthiş konuştu, olayı kadına şiddet üstünden yürüttü. çok zekiceydi.

çok da haklıydı.
  • kendisini eleştirdik ki bu olağan bir şey fakat gün arkasında durma zamanı.

gerekirse kendisine siper olacağız ve bu düzeni değiştireceğiz.
  • erdoğan adam gönderdi diyen yok. bir siyasi uluorta birini tehdit ederse, bir gerizekalı çıkar üstüne görev alır. erdoğan kaçtır akşeneri tehdit ediyor, bu da sonucu.

kurşunlama deyip geçmeyin, öldürme riski olan ateşli silah saldırısıdır. gayet olağan bir şekilde bir partili orada vefat edebilir veya yaralanabilirdi. kötü sonuç olmaması durumun vehametini azaltmaz.
  • kendisini yalnız bırakacak değiliz.

not: chp.
  • lafı hiç dolandırmadan direkt rte'yi hedef aldığı ve kendisine ve partisine yönelik tüm saldırıların faili olarak gösterdiği açıklama.
    bu arada papatya ve melisa çayı esprisi harikaydı. ahhahsha...
  • seviyeyi arttırmıştır. bu sefer papatya çayının yanına melisa çayını da tavsiye etmiştir. helal olsun be meral mommy.
  • aktroller başlıkta yer kapmış hemen erdoğan adam mı gönderdi diyor. durumdan vazife çıkaran ak-mhp beslemeleri görmezden geliyor. bu ülkede tüm cinayetler böyle islenmiyor sanki.
  • patır patır vuruyor. ya ben hiç denk gelmedim, ya da hiç bu kadar sinirli görmemiştim.
hesabın var mı? giriş yap