• fb kazanınca gsliler: şampiyon takımı yendiniz hadi sevinin ezikler

gs kazanınca yine gsliler: işte böyle söke söke şampiyon olduğumuzun kanıtı?!

t. prestij olarak iki takım için de önemli olacak olan derbi maçı.
  • "il spor güvenlik kararı gereği kombine sahipleri gidemeyecekleri maç için kombinesine ait olan koltuğu tek maçlık olarak satılması için sadece kulübümüze devredebilirler. ikinci bir kişiye devredemezler."

bilet devrinin sadece kulübe yapılabileceği maç. bunun yerine qr kodun ekran görüntüsünü vs size atıp, ya da direkt telefonunuza passo uygulamalarının şifrelerini vs. verenlere ben olsam güvenmezdim. hem dolandırılma ihtimali var hem de yakalanma. 6222'den ceza yersiniz benden demesi.
  • siz anlamazsınız bu işlerden..

yine yazalım,

bizim sikimizde olmayan maç ama kocanız için öyle değil*

yeni kocanız zaniolo da olabilir, o zaman kendine gelecek!

antalya özetini izledim, o defansa zaniolo neler yapar pazar günü göreceğiz. haa bir de barış alper var bak, onu unuttum*

tekrar ediyorum bizim sikimizde değil ama koca ve koca adayları için aynı şeyi söyleyemeyiz*

asıl önemli konu küçüktaş 2. olmak ister mi? yoksa şerefli 3. lük mü keser?*

bir de tam olarak anlayamadığım bir konu var.

şimdi gassaray yense de, yenilse de loserbahçe'nin önünde şampiyonluk kupası mı kaldıracak.

daha önce böyle bir şey yaşandı mı hatırlamıyorum zira biz kazı yapıp kupa çıkarmayız. bir yanlışlık olmasın bu işte*
  • umarım galatasaray feneri yenip beşiktaş'ı ikinci, fener' i üçüncü yapmaz. fener ikinci olsun ali koç bir 5 yıl daha takımda kalır

not: icardispor
  • fenerbahçe adlı takımın kaybedeceği maç. üzülüyorum.
  • alınacak tek bir rövanş kaldı.
  • karaborsacılardan nefret ettiren başlık olmuştur.

uzun yıllardır kombineli olarak maçlara giderim. takım iyi de olsa kötü de olsa stadda yerimi alırım. bu yıllar içerisinde tabi ki kaçırdığım maçlar oldu. hepsinde de kombinemi ücretsiz bir şekilde taraftar arkadaşlara devrettim. stadda maç izlemek büyük keyiftir. stada devredip 3 kuruş indirim alacağıma bir taraftar kardeşimiz sevinsin yeter bana. azıcık insan olun.

moderasyon da bir işe yarasın mümkünse. sözlükte illegal işler dönüyor herkesin gözü önünde, kimsenin umurunda değil.
  • nicolo zaniolo'nun maçı olacak.

okan hoca'nın onu ilk 11'de başlatmasını bekliyorum.
    hem ligin son maçı olması, hem 2 haftadır oynayamadığı için acısını çıkartmak isteyecek olması ve geldiğinden beri istediği kadar süre alamadığı için kendisini istediği gibi gösterme şansı bulamaması, hem de bu maçın taraftarlar için ne kadar önemli olduğunu bildiğinden (öğrenmiştir kesin) kendisini ispat etmek için tüm potansiyelini yansıtmaya çalışacak olması dolayısıyla zaniolo'nun maçı olacağını düşünüyorum.
    yeter ki biraz takım oyunu oynamaya çalışsın ve kırmızı kart görmesin *.

öte yandan rakip için de tam anlamıyla bir prestij mücadelesi olacak. motivasyonları sağlam olacak. biz çok daha iyiyiz ama fenerbahçe de iyi ve tehlikeli bir takım. fırsat verirsek değerlendirebilecek bir takım.

zorlanabiliriz ama kazanacağız bence.

seyir zevki yüksek bir maç bekliyorum.
  • 28 yaşındayım izleyeceğim en rahat fenerbahçe derbisi olacak,biramı cipsimi alacağım koltuğa uzanacağım hiç sinirlenmesem heyecanlanmadan sövmeden sakin sakin izleyeceğim.
  • galatasaray'ın kazanıp fenerbahçe'yi üçüncülüğe itmesi gereken maç. icardi zaten gol atar, ama zaniolo ve abdülkerim'in de gol atmasını çok isterim. ayrıca penaltıyı muslera'nın kullanması gibi fantezilere de gerek yok. takım ciddiye alır umarım maçı.
hesabın var mı? giriş yap