şükela:  tümü | son 24 saat
 • hangi gerizekalının kaleminden çıktıysa, sadettin saran'ı küçük düşürmeye çalışırken bildiğin şike itirafının yapıldığı kulüp resmi sitesinden yayınlanan açıklamadır. götümle gülüyorum..

  http://www.fenerbahce.org/…etay.asp?contentid=42693

  tam metin şöyle;

  "dün zonguldak bülent ecevit üniversitesi’nde gerçekleştirilen bir söyleşide fenerbahçe’nin eski yöneticisi saadettin saran’ın sarf ettiği sözler tarafımızdan dikkatle takip edilmiştir.

  fenerbahçe spor kulübü, 3 temmuz 2011 yılından bugüne kadar asla yasa dışı bir faaliyet içerisinde olmadığını üstüne basa basa her platformda bildirmiş ve bu konuda başının ne kadar dik olduğunu tüm kamuoyuna göstermiştir.

  hal böyle iken ve üstelik yeniden yargılanma süreci yaşanmaktayken, 25 milyon fenerbahçe taraftarının aksine, fenerbahçe’nin şike yaptığını söyleyen bir zat’ın fenerbahçe başkanlığı gibi kutsal bir göreve hangi yüzle aday olacağını kamuoyunun takdir ve değerlendirmelerine bırakıyoruz.

  saygılarımızla,
  fenerbahçe spor kulübü"

  adam demiş ki;

  --- spoiler ---
  ..fenerbahçe spor kulübü, 3 temmuz 2011 yılından bugüne kadar asla yasa dışı bir faaliyet içerisinde olmadığını üstüne basa basa her platformda bildirmiş ve bu konuda başının ne kadar dik olduğunu tüm kamuoyuna göstermiştir.
  --- spoiler ---

  yani diyor ki 3 temmuz 2011 öncesi sürebileceğimiz kadar tarla sürdük, artık yeteri doyuma ulaştık. bundan sonra legal çalışıyoruz. ulan siz var ya siz!

  öte yandan şunu da söylemeden edemeyeceğim, sadettin saran gibi mert adam size başkan olmak için 3 gömlek fazla! size şikeci aziz ve yalakaları yakışır..

  edit: dil bilgisinden ve anlatım kurallarından anlamayan kulüp çalışanları ve sözlük okurları için bilal'e anlatır gibi anlatıyorum. çok sayıda mesaj geliyor çünkü. kurulmak istenen cümle:

  "fenerbahçe spor kulübü, tarihi boyunca asla yasa dışı bir faaliyet içerisinde olmadığını 3 temmuz 2011'den bu yana üstüne basa basa her platformda bildirmiş ve bu konuda başının ne kadar dik olduğunu tüm kamuoyuna göstermiştir."

  bu haliyle ise acı bir itiraftan öte değil metin. tam anlamıyla kamillik..
 • adam 3 temmuzdan beri şike yapmıyoruz dememiş, 3 temmuzdan beri şike yapmadığımızı anlatmaya çalışıyoruz demiş.
  olmayan itiraftır.
  içiniz rahat etsin diye: gs
 • ilkokul terk bazı okuma özürlü arkadaşların, yanlış yorumlayıp, ''ahan lan valla şikeyi çözdüm'' şeklinde sherlock holmes'culuğa soyunmasına yol açan itiraf değil beyanattır.
 • 25 milyon fenerbahçe taraftarının, takımının şike yapmadığını düşündüğü gibi sallamasyon ifadeler içeren açıklama. valla çıkıp bir anket yapsan, yeryüzündeki bütün mahkemelerce kanıtlanmış bir şikenin varlığını her 10 fenerbahçeliden 6'sı kabul ediyor çıkar zaten.

  aziz resmi sitede kendisi çalıp kendisi oynuyor. sadece benim çevremdeki 30 fenerbahçeli arkadaşımın 20 tanesi 3 temmuz sürecinde şike yaptıklarının ve şampiyonluğun trabzonspor'a verilmesi gerektiğinin farkında. aziz yıldırım gitsin diye dualar edip adaklar dahi adıyorlar ama bu site kafasına göre takılıyor.

  galiba aziz yıldırım canı sıkıldıkça evinden adminlik yapıyor bu siteye..
 • " ben şike yaptıysam fenerbahçe içim yaptım. olur mu öyle şey... "

  tarihini hatırlamıyorum ama yukarıdaki açıklamayı aziz yıldırım; hem de fb tv canlı yayınında yapmıştı.

  ee daha neyi tartışıyoruz?
 • "bir insanın anlattığı ancak karşıdakinin anladığı kadar anlaşılabilir" sözünün haklılığını gösteren bir olay. hani insan bazen düşünüyor "acaba bunu yazan gerçekten geri zekalı mı, yoksa troll mü?" diye. şimdilik 4 kişi de favorilere eklemiş. fanatizm sen nelere kadirsin.

  sizin biraz zeka sorununuz var. anlamazsınız. daha önce biri yazmış. aynısını paylaşayım: "adam 3 temmuzdan beri şike yapmıyoruz dememiş, 3 temmuzdan beri şike yapmadığımızı anlatmaya çalışıyoruz demiş".
 • "fenerbahçe spor kulübü, 3 temmuz 2011 yılından bugüne kadar asla yasa dışı bir faaliyet içerisinde olmadığını üstüne basa basa her platformda bildirmiş ve bu konuda başının ne kadar dik olduğunu tüm kamuoyuna göstermiştir." ee peki 3 temmuz 2011 öncesi nolacak böyle bilinçsizce açıklamayı anca fenerbahçe kulübünün yapabileceği şike itirafı
hesabın var mı? giriş yap