• totosuna göre anca kiyafet buluyordur yada kesimlerinden memnundur hiç olmazsa ben öyleyim
  • 1000 tl maaş almasına rağmen lacoste'den giyinen erkeğe göre biraz daha vizyonlu bence. vizyon önemli bir şey. keşke herkes vizyonlu olsa.
  • parasini marka kiyafetlere degil ailesine harcayan erkektir.

bazi ibnelere dert olmustur.
  • aynı kalitedeki ürüne sadece yabancı marka diye 4 katı para vermekten kaçınıyordur. 100 liraya baştan aşağı giyinebiliyordur. akşamları da insanların durup dururken nasıl aklına geldiğine şaştığı skimsonik başlıklara böyle entryler giriyordur.
  • 5000 tl maaşı çok sanan suser tespitidir.

ev taksidi, çocuğun okul masrafları, mutfak harcamaları düşünülürse lcw bile lüks kaçabilir kimi zaman.
  • daha kötüsü trilyonları olup defacto'dan giyinen patronlardır.

neyseki bizimki lacoste falan takılıyor.
  • itiraf ediyorum aralarında benim de bulunduğum erkeklerdir. ucuz olması ortadireğin oradan giyinemeyeceği anlamına geliyorsa memleketimin yüce düşünürlerine yazıklar olsun.
  • kendisini eleştiren kişilerden daha fazla eksiği olmayan insandır ayrıca en doğrusunu da yapmaktadır. ulan para kolay mı kazanılıyor. 5000 lira dediğin parayı da acaba nasıl kazanıyor bu adam belki de o parayı kazanıcam diye hayvan gibi kafa patlatıyor veya dünya kadar adamı organize edip yorucu bir iş çıkarıyor öyle bok gibi sokağa saçacak parası yok kimsenin 5000 dahi kazansan akarken dolduracaksın bunun kuralı budur.

edit: ayrıca ulan sanki pazardan giyiniyor, hoş pazardan da giyinse ne olacak insan temiz, ütülü pırıl pırıl kıyafetler giydikten sonra ne farkeder.
  • mühendis olma ihtimali yüksek olan erkektir. ayrıca kuvvetle muhtemel aselsan/havelsan'da çalışıyordur ve single'dır.
hesabın var mı? giriş yap