• jfk, gandi, franz ferdinand, sezar, lincoln hatta john lennon gibi efsaneleri düşündükçe aklıma gelen sorunsal. bizde böyle büyük suikastler hiç olmuyor nedense:/
  • heyallaaamyarabbimyeaaaaa
    sikmişim papasını panpa, adam öldü mü sen onu söyle.

mehmet ali ağca, izmir suikasti, al turgut özal var onu da ben söyleyeyim, öldü mü olm adamlar? ölmedi. (gerçi turgut özal'ın ölümü suikast olabilir ama bi kesinlik kazanmadı o)
    anca öldürülen gazeteciler var bizde bol bol, uğur mumcu, çetin emeç, abdi ipekçi, necip hablemitoğlu, bahriye üçok... onlar da zaten savunmasız insanlardı.

benim tezim hala geçerli. şöyle rahmetli kennedy gibi alnının çatısından vurulan bi böyüğümüz yok yani. demek ki biz o ülkelerden bu konuda geride kalmışız.
  • herkesin delikanlı olması ve çekip vurmayı tercih etmesi sonucu olan
  • gerçekten övünülecek şeylerden yoksun bir milletin derdine düştüğü meseledir.

(bkz: akıl fikir)
  • başlıkla birlikte yaklaşık 82 milyonluk ülkede adam akıllı insanımızın olmadığını anladığımız durumdur.
  • dünyada ses getirecek ölçüde büyük bir suikast ancak büyük bir istihbarat örgütünün işin içinde olması ile olur.
    örnek;
    (bkz: cia)
    (bkz: fbi)
    (bkz: jfk suikastı)
    cia, mossad, ingiliz istihbaratı vb. işin içine girerse kimi isterse öldürür. kendi başkanını veya prensesini bile.
  • (bkz: derin devlet)

türkiye'de suikastçi değil, suikastçilerin hikayelerini anlatan filmler yok.
    çünkü yemez.

jitem, özel tim vs.. 1980'lerde çıktı.
    1980'ler arşivleri ne zaman halka açıklanır, o zaman suikastçi hikayelerini de dinleriz.
    o zamana kadar çağan ırmak filmleriyle idare edeceğiz.
  • içimizde potansiyeli olan arkadaşlara gerekli maddi yardımın yapılmamasından kaynaklıdır. dünya masraf var arkadaşım senin suikast diyip geçtiğin iş için gereken. iki yardım kampanyası düzenle, biraz elini cebine at önce.
hesabın var mı? giriş yap