• kardeşimin hattı türk telekom’dan vodafone’a hiç bir beyanı olmadan, bayiye gitmeden, imza atmadan maraş’tan bir adamın numara taşıma işleminde bir sayı farklı söylemesiyle kardeşimin hattı vodafone’a geçiriliyor.

türk telekom’da faturalı olan kardeşimin tüm geri kalan aylarının ücretinide son faturasına aynen yansıtıyolar.

durumla ilgili vodafone ve türk telekom müşteri hizmetleriyle görüştük. ikiside “bizlik bir durum yok karşı tarafla görüşün” deyip suçu birbirlerine atıyorlar.

büyük bir mağdurluğumuz var ama çözüm yok kaldık ortada mal gibi. rezalet üstüne rezalet. skandal üstüne skandal. kimliksiz imzasız bu kadar kolay mı?
  • gerçek bir rezalet, allah yardım etsin demekten başka birşey bulamadım. ikiside birbirinden beter.
  • yaşar ne yaşar ne yaşamaz..
  • tüketici haklarına şikayet edin. aslında dava açıp tazminat istemek lazım, ama nasıl olur bilmiyorum. bu konularda çok fazla yanlış durum var. tazminat ödetmeden bu işler düzelmeyecek.
  • kimlik ile doğrulama yapmadan nasıl yapılır bu işlem akıl alır gibi değil.

hatalı hat alanlar ile irtibata geçip bir şekilde orta yol bulunup düzeltilmesi gerekiyor bence. davaydı mahkemeydi, tüketici hakem heyetiydi derken iş çok uzar.
  • çare cimer
  • bir avukat tutup dava açın arkanıza yaslanın ve şimdi onlar düşünsün diyerek kahvenizi yudumlayın.
  • 10/10 rezalet. nasıl bir sistem bu? saçma bir hatayı geriye dönük halledemiyorsanız bırakın bu işi abicim.

toplantılarda ve reklamlarda yok inovasyon, yok uydu, yok uzay, yok mars, yok ultra mega hız; gerçekte olan ise odadan odaya geçerken çekmeyen hatlar, fazladan şişirilen faturalar, aptal saptal paketler vs.
  • dava açılması gereken bir skandaldır. kesinlikle tazminat talep edilmeli, öyle sadece kusura bakmayın yanlışlıkla olmuş lakırdıları kabul edilmemelidir. yapılan haksız uygulamanın, vurdum duymazlığın, liyakatsizliğin, nasılsa bir şey yapamaz burası türkiye havalarında davranmanın acısı kanırta kanırta çıkarılmalıdır.
  • türk telekom en son faturasız tarifeye başvurduğunuzda sizi hiçbir onay almadan faturalı hatta geçiriyordu. şikayet edin büyük rezalet.
hesabın var mı? giriş yap