hesabın var mı? giriş yap

 • o paraya yunanistanı alır, bayrağını ısırılmış elma olarak değiştirirsin.

 • iddiaları vs biraz geç de olsa izledim.

  arada ben de her normal insanın yapması gerektiği gibi kendi yazdığından şüphelenen, arada "belki de ben yanlış biliyorumdur" diyen biriyim. kendimi yanlış bulduğum gidip düzelttiğim vakidir.

  ama okullarda cüzdanından atatürk resmi düştüğü için 15 yaşındaki çocuğa mobbing uygulayan "abiler" beni hedef almaya başladıysa herhalde doğru yoldayım diyorum.

  siyasi partilerle benim pek bir işim olmaz. benim şahsi önderim mustafa fehmi kubilay'dır. tarikatlara, irticaya, yobazlara ve bunların şakşakçılarına bir gıdım yol vereceğine dik durup başını vermeyi tercih etmiş olan subaydır. bu ülkenin kurtuluşuna giden ve artık unutulmakta olan o yol kubilay gibi insanların başları ile döşelidir.

  o yolda benimkinin de olmasından şahsen gurur duyarım.

  kendimi savunmayacağım. benim yazdıklarım ortadadır. zaten sayı olarak çok da fazla bir yazı yok, isteyen gider okur ve ne anladıysanız odur.

 • doğalgaz faturası az gelsin diyorsan hp al evde kalorifer petekleri benim hp loptopum kadar sıcak olmuyor. ben yandım siz yanmayım hp falan da almayım.

 • başlık: antik kürt mitolojisi

  1.
  #keleşius - savaş tanrısı

  #şemmammus - halay tanrısı.

  #kaçakus electrikus - enerji tanrısı

  #bonzaius zıkkımus - keyif tanrıçası

  #amelos - tapınak tanrısı

  #kaşionos - kaş tanrısı

  #apaçius - moda ve güzellik tanrısı

  #devletius bizeus bahmiorss - isyan tanrısı

  #megrius - megri megri tanrısı

  #ibrahimus tatlısesus - çiğköfte tanrısı

  #kıllıus - kıl tanrısı

  #hewalos - yüce tanrılar tanrısı.

 • sözlük sayesinde tarihe karışabilecek bir his.

  üşenmedim okudum hepsini ve diyorum ki ''bu kadar yalnız varken, niye bu kadar yalnız var?''
  sözlük elinizin altında. tanışın, kaynaşın, evlenin be kardeşim.
  tanımaksa tanımak işte. bu başlık yetmezse evlilikle ilgili diğer başlıkları kurcala ne bileyim... armut piş ağzıma düş mü var? evlenmek isteyen ama ''şu şu şu sebepten olamadı'' diyen yazarın profiline gir, bak anlatmıştır kendisini, şöyle biriyim böyle biriyim diye satır aralarında en azından. az çok nasıl bir dünya görüşü var anlarsın. sonra da at mesajını gitsin. yansın mesajınız var yeşilleri, çalsın davullar.

 • ithal telefonlara ilave vergi talebi yerine, yerli telefon üretiminde vergi indirimi, satışında vergi indirimi, vs gibi bir talep olsa daha az irite edici olurdu. rakip ürünlerin fiyatının arttırılmasını talep eden bir firma, rakip ürünü kullanmak isteyen kullanıcıları çekemez. geri teper..ama daha ucuza satmanın yolunu bulursa, sırf ucuzluğundan alacakları çekebilir..
  veya devlet kurumlarında falan yöneticilere telefon alınıyorsa, yerli mecburiyeti getirmek de bir çözüm. ya da bunun gibi şeyler..
  yerli üretim desteklensin..ama yöntem bu değil.

 • varşova üniversitesi'nde anket yapılmış, türkiye'nin başkenti sorulmuş %19 galatasaray demiş.

  ahmet çakar: bu durum galatasaray'ın türkiye'nin en büyük uluslararasi futbol markası olduğunu gösterir.

  abdülkerim durmaz: bu durum varşova üniversitesi'nde ne kadar davar olduğunu gösterir.

  asdfg