şükela:  tümü | son 24 saat
 • başlıkları ve kendisi engellenmesi gereken bir başka aktrol
 • kimilerinin ilginç eylemlerini artık klinik vaka olarak gören yazar.
  ilgili kişiler herkesin kendi istedikleri gibi yazmasını, işine gelenlerin yazılmasını, işine gelmeyenlerin yazılmamasını isteyen insanlar bunlar. tipin bir işi abartıp schindler's list gibi bir liste yapmış ve atın bu yazarları diyor moderasyona. moderasyonu da bu işin içine katıyorlar zaman zaman. misal; moderasyon bugun 10 girimi çatır çatır silmiş. sebep; organize işlermiş. yok öyle bir şey diyorsun, inanmıyorlar. kanıtla diyorsun. kanıtlayamıyorlar. çamur at izi kalsın.

  fikir ve düşünce faşisti çok burada. madem herkesin sizin gibi düşünmesini, sizin gibi yazmasını, sizin gibi söylemlerde bulunmasını istiyorsunuz böyle anonim bir mecra yerine gidip parti binalarında, parti konferanslarında, parti dergilerinde yazın bence. mis gibi. ne bir muhalefet ne bir eleştiri. “hoppala paşam malkara keşan”.

  nasıl aktroll diye yafta yedim; anlatayım.

  seküler, atatürkçü, cumhuriyetçi vatanını seven bir insanım. akp’ye siyasi tarihi boyunca oy vermemiş ve bunu bir onur nişanesi olarak taşıyan biriyim. inanırsın ya da inanmazsın o seni bağlar. yaklaşık 1 ay kadar önce sayın kemal kılıçdaroğlu yerine sayın mansur yavaş’ın cb adayı olmasını çünkü sayın kılıçdaroğlu’nun cb seçimini riske attığını söyledim. eleştirdim. hala da eleştiriyorum. eleştireceğim. bununla ilgili başlık açtım. başlık tuttu. sonra biri gelip aktroll olduğumu yazdı ilgili başlığımın altına ve beni organize işler çevirmekle suçladı. kanıtla diyorum “işte bu kadar hızlı bir şekilde entry sayısı artmazmış”. anlatıyorda anlatıyor. yok diyorsun inanmıyor. ben ne yapayım?

  artık aktroll damgası yemiştik ilgili başlıktan ve tipten ötürü. değilim diyorsun inanmıyorlar. yok öyle bir şey diyorsun yine inanmıyorlar. artık aktroll damgası yedikten sonra yaptığın her kk, hdp, muhalefet, chp vb. eleştirisi başlık altında yine ve yeniden aktroll damgası yemene vesile oluyor bu mecrada zaten. tipin biri yazdığım yazıyı beğenmiyor ve seni yaftalıyor ardından gelen sürü de aynı şeyi yapıyor. olay bu.

  sözün özü. buradayım. yafta yesem de bildiklerimi ve doğru olduğuna inandığım şeyleri yazmaya devam edeceğim. eleştireceğim. nereye kadar? sonuna kadar.

  hadi eyvallah…
 • (bkz: aktroll)
  (bkz: engelle geç)
 • (bkz: aktroll)
  aktroll olmadığını söylüyor ama olmamasının daha kötü olduğunu anlayamıyor.
 • (bkz: #150191642)

  meee, meee, meee. ya sürüyü gütmeye kalkışan kösemen troll ya da düpedüz koyun.

  uyur idik uyardılar
  diriye saydılar bizi
  koyun olduk ses anladık
  sürüye saydılar bizi
 • profil resminde fotoğrafı olan sanatçının kendisine dava açmasını önerdiğim, aktrol. ilyas bey, adam senin görüntünle millete ukalalık yapıyor, senin sanatçı kimliğine hakaret anlamına gelen entriler giriyor.
  haberin olsun bir de müddei iddiasını ispatla mükelleftir gibi büyük laflar ediyor:

  degiştirirse diye orijinali burada

  al işte ispat!
 • aktroll.
 • aktroll falan olmayan yazar. ne meraklısınız işinize gelmediği gibi konuşan herkesi yaftalamaya birader.
 • hem aktroll hem çay seviyor öğk
 • engelle
hesabın var mı? giriş yap