• insanın hayatını inanılmaz şekilde kolaylaştıracak bir seçim.
    düşünsene aktüel ürünleri ayağının altında, terlik ve pijama ile sınırsız alışveriş keyfi yapıyorsun. yazarken bile inanılmaz mutlu oldum.
  • merkezi bir yerde oturuyorsanız zaten 100-200 metre yakınınızda mutlaka oluyor. hee avantajı nedir aynı binada olunca bir şekilde çalışanlar ile tanış oluyorsunuz. onlar aktüel ürünleri ayırıyor. hak hukuk mevzusuna girmiyorum. bu devirde a101'de bile adamın olacak. memleket o halde.
  • evimin solunda bim, sağında ise a101 var. yüz metre ilerimde şok ve şok marketin karşısında da migros mevcut. ama ben yine de aşağıya inip herhangi birisine girmeye hep üşenirim. :(
  • güzel olurdu bence. aktüel ürünler için
  • tanım: aktüel ne aq diye düşündüren başlıktır.

edit: arkadaşlar aktüel taze demekmiş. vay ben ne edim nerelere gidim.
    ayıp olmasın editi: ben de mopaş'ın tam karşısında oturuyorum. sabah erkenden bi bakıyorum çilek gelmiş taze hemen bir iki adım alıyorum. hatta biraz işi ilerletsem adamlarla arkadaş olup sepet bile sallayabilirim. arkadaş haklı. ama aktüel ne birader. taze işte ya taze.
    edit: aktüel haftalık ya da günlük olarak bir kereleğine getirilen ürünlere deniyormuş. şarj aleti, scooter gibi. uyaran arkadaşlara teşekkürler.
  • uzun süredir okuduğum en fakir hayali içeren başlık. bari migros hayal et birader.
  • evim a101 'e 2 bim markete 3 dakika ihtiyacım olan aktüel ürünler gelince alıyorum elektronik ürünlerde blendır tost makinesi elektrikli süpürge konusunda şok marketin belli başlı markalarını tercih ediyorum
  • zamandan ve paradan tasarruf demektir. cennetten yer alma gibi birşey.
  • ev satın alma kriteri olarak listenin çok çok altında olan bi madde
hesabın var mı? giriş yap