1979 entry daha
  • çok bilen 2 yukarı entrydeki salağa ithafen;...
    her gün 10 dakikadan çok fazla baktım, 15 gün boyunca sadece 1 ay öne çekebildim 1 yıl sonraki randevu.
    millet aptal değil kimse kimseye para dağıtmıyor.
    adamlar 3 gün sonra 3 hafta sonraya randevu teslim edip anlaştığımı fiyatı şu ibana yollarsanız seviniriz dediler.
    bu arada hangi 10 dakika içerisinde bakacağız, onu da söyleyin. aq bana niye 3 hafta sonraki boşluk denk gelmedi girdiğim sürelerde... hatta ankara da randevu bile yoktu çoğu gün.
    ilaveten randevu tarihini 11 aydan 20 gün sonraya çeken ve 250 dolarımı alan arkadaş,ben ankara da 3 hafta sonra ya randevu bulamadım sen randevu sisteminde pusuya yatıp saatlerce bekleyip bulduysan emeğine sağlık, helali hoş olsun. tekrardan teşekkürler.
  • hem kendi aileme hem eşimin ailesine geçen aralık ayında ekim ve kasım 2023 için alabildiğim ilk randevuları bir ay içerisinde mart ve mayıs aylarına çektim. kendi tercihimdi daha erkene almak için bakmamak. yine bir arkadaşım da yakın zamanda ocak 2024 için aldığı randevusunu hazirana çekti. kısacası bakmayın burda atıp tutanlara, ben çekemedim ondan parasını veriyorum, ne zaman bakacağım da alacağım diyenlere. ben bakmaya da üşenirim param çok verip rahat ederim derseniz orası ayrı tabi.
  • bir vize türü ama gördüğüm kadarıyla keriz, akıllı demeden herkes başvuruyor (:

iki önceki kerize ithafen devam ediyorum; hesap bilgilerini verdiğin bu adamlar senden farklı ne yapıyor da randevuyu 3 hafta sonraya alabiliyor hiç düşündün mü? sen günde 1 kere bakarsan 10 dk anca 1 ay önceye çekersin zaten.

günde 10 dakkanı ayır dediğimiz şey şudur: gün içinde aklına geldikçe gir bak şu olay tek seferde 1 dk nı almaz zaten.. gün içinde 10 kere baksan böyle böyle görecektin ki istediğin tarihe çoktan çekmişsin. 15 günde 20 günde belki de 2 günde şansına kalmış artık ama bir şekilde çekersin öne randevuyu.. korkuya kapılmanın milleti de korkutmanın alemi var mı? ama işte sen param bok, aklım zaten yok üstüne kerizim ben diyorsun üstüne bir de ne idüğü belirsiz tanımadığın adamlara tüm özel bilgilerini açmışsın işte.

instagram'da ayşe'nin reelsi günde 28 kere izlemek yerine bunu yapmak zor değildi bunu kabul edemediğin için mal mal saldırıyorsun bi de yaptığın sanki normal bir şey gibi herkese öneriyorsun. sorununu anlatabilmişizdir umarım.. senin yaptığın kerizlik ve en ufak yasal bi yanı yok o hesabını verdiğin adamlar umarım bilgilerini sağa sola iletip güzelce bi sahte pasaport hazırlarlar.. o zaman götünü kaldıramayıp yapamadığın üstüne 250 dolar verdiğin şu basit şeyin nelere mal olacağını farkedersin :)
456 entry daha
hesabın var mı? giriş yap