• video linki

edit: 2:07 ve de 2:20'de ekşi sözlük'ten bahsediyor.

edit2: "twitter'a, ekşi sözlüğe kalsaydı burada olmazdık."

iki yarışmacının aileleri arasında acuna kadar sıçrayan bir tartışma var ve acun olayı kapatsınlar diye bu iki yarışmacıya hak tanıyıp aileleri ile görüştürdü. yarışmacılardan birinin ailesi kızları için acundan fan sayfası kapandı açtır; müdahale et kızım hakkında konuşulmasın falan gibi şeyler istedi. acun ılıcalı da buradan yola çıkarak sağlam patladı. dediğini de bağlarsak; sosyal medyada her yazılana bakmamak lazım twitter ve ekşi sözlük'e kalsa ben yoktum dedi.
  • burnunun kaf dağında olduğunu görmüş olduk.
  • yarışmacısına psikolojik şiddet uygulayan adam.
  • acun buraları okuyor. ekşi lafını söylemesine şaşırmayın. daha önce aynı görüşte arkadaşlarla survivor başlığında yazdığımız entry'ler gündem oluşturmuş, konseyde bile konuşulmuştu.
  • ekşiye dahi müdahale edebileceğini sanan bir ego delisinin çok da şey olmadığı laftır.
    gerçekler acıdır acun efendi! öyle dilediğince yaşayacan, biz de eleştirmeyecez öyle mi? çok beklersin!
    twittera ekşi sözlüğe kalsa burada olamazdık demiş. sen zaten orda olmamalısın ama bunu ekşi sözlük ya da twitter istiyor diye değil, normali bu olduğu için. sen şartlara (!) uydun ve yandaş rolünü çok güzel oynadın. seni eleştirdiğimiz noktaları bi düşün istersen.
    kızından küçük kızdan başkasıyla evliyken çocuk yaptın. ses etmeyelim mi ?
    işine gelmeyene hakaret ettin, gelene eyvallah ettin, yazmayalım mı?
    sesini çıkarman gereken yerde sustun, gereksiz yerlerde sesini çıkardın, görmeyelim mi?
    hiç kusura bakma. senin sözün ancak yarışmacına ve işini kaybetmekten korkan çalışanına geçer. zerre kadar laf etme durumun yok sözlüğe.
  • acun abi ben yetenek sizsiniz programından beridir seni izlemiyorum. ben bir şey demedim amk.

bir de şeyma subası’na hâlâ nafaka ödüyor mu bu? ben de yüz binlerce lira ödesem ben de sinirli olurdum.
  • az önce zap yaparken gördüğüm ve gözlerimi belertip "aha sözlükten linç gelir şimdi" dediğim laf atma. *

edit: çiğdemimi aldım * bekliyorum.
  • acun abi almanya'dan geliyorum, beatbox yapıyorum diyen tiplerle iyi anlaşır sayın acun, sözlükte yazan tiplerle anlaşamaması doğaldır. çok da takılmayın.
    edit: imla
  • acun a isteklerinizi yazın okuyor burayı :)))
    acun abi bizi diskoya götür
  • ne dedi bilmiyorum ama acun ne dediyse haksızdır. acun'u linç edeceksek ekstra bir bahaneye ihtiyacım yok, meşalem tırpanım hep hazır *
hesabın var mı? giriş yap