• bazı gerizekalılara çok hızlı entry sildiren oyuncu.

attığı golle belki de galatasarayı şampiyonluktan etti ama sevinmemesiyle de gerçek bir galatasaraylı olduğunu gösterdi. helal olsun.
  • tyler boyd'dan daha şerefli olduğu kesin olan futbolcu.
  • bugünkü golü atmadan önce ekşi sözlükte başlığının altında podolskinin malatya şubesi diye entry giren bir adet orospu çocuğu vardı. gol olur olmaz entry'sini silip siktir olup gitti. bizdeyken de elinden geleni yapıyordu. yedek kalmaktansa oynamayı tercih etti malatya'ya gitti. bugün o golü atmamış olsa bizim takım ne yapar ne eder 4. golü atardı. ama adem çıktı adam gibi topunu oynadı görevini yaptı. vallahi helal olsun. canın sağolsun.
  • üst edit: dayanamadım. bir tane manipülatör mücadele ettiği için karısına küfredildi yazmış. karısına kim küfretmişse haysiyetsizdir. yalnız bunu mücadele ettiği için küfredildi olarak lanse edip algı kasarak mağduriyet yaratmaya çalışan da bu şahsın karısına küfredenlerle aynı kefededir. nokta.

aranızda gerçekten beynini aksesuar olarak taşıyan var. maçta toplam iki sarı kart var ki birisi malatyalı oyuncunun itirazından. hangi kartlardan bahsediyorsunuz yazın da bilelim.

maçın başında tetteh denilen arkadaşın wellinton'a arkadan kafasına dirsek atmasına kart çıkmadı.

rachid'i sakatlamaya yönelik gelen kerameti kendinden menkul malatyalıya sarı kart çıkmadı ki bu pozisyonun benzeri konya maçında nkoudu'ya yapıldı yine kart çıkmamıştı. tesadüfe bakın ki o maçın da hakemi halis'ti.

zeki yavru denilen agresifin hakeme hasssiktir diye arka arkaya küfretmesine kart çıkmadı. bu küfürleri seyirci olmadığı için hakemin duymaması imkansız. yine aynı elemanın şiddetli itirazına kart çıkmadı.

maçın sonlarına doğru sanırım mensah'ı kendi ceza sahamızın az ilerisinde müthiş bir kontraya çıkacekken yavru denilen arkadaş çat diye indirdi. halis'in 2 metre önünde olan bu olaya faul çalmak gibi bir niyeti bile yokken 40 metre ötedeki yan hakem bayrak sallayarak faulü verdirdi. cezası net sarı yine çıkmadı.

100 tane kameranın olduğu yerde her pozisyonda sniperlar tarafından vurulmuş gibi yerde kalan adem büyük efendiye hiç kart çıkmadı mesela aldatmaya yönelik hareketten. bu sniperla vurulma hadisesi malum takımdan da tanıdık geliyor. maç sonu mikrofonu ağlama duvarına çeviren de bu şahıs yine. vida'ya tükürdüğü iddia edilen de yine aynı kişi. görüntüleri izleyin ya küfür ediyor ya tükürüyor. kart? yok.

hangi kartlardan bahsediyorsunuz söyleyin de bilelim. benim gördüğüm bir tane rosier'nin ayağa basması var. onun dışında beşiktaş'ın kartlık pozisyonu yok. bak daha malatyanın ayağa basmalarını saymadım bile. tetteh ve zeki yavru kesin atılması gerekiyordu. atılmadı. halen gelmişler burada yüzleri bile kızarmadan bize verdiği kartlar diyorsunuz. azıcık utanmanız olsa ağzınızı açmazsınız.
  • altyapi ile beraber toplamda 5 senesini bjk'de gecirmis, kariyeri boyunca da sadece 1 sezon gs'de oynamis olan topcudur kendisi..
  • hafta boyunca sike yapacak laflari ile adamin kisiligine saldiran efendi(!) besiktaslilarin, basligi altinda ozur cumleleri kurmadigi futbolcu.

galatasaray'a sizi getiren yeteneginizidir, ama galatasaray'da tutacak sey, karakterinizdir. adem, galatasaray'da kalmak isteseydi, galatasaraylilar zaten ondan raziydi, kalirdi. ama o oynayabilmek icin malatya'ya gitti. bugun, 17. golunu atti.

gol attigi icin hiz kizmadim. tam tersi, adem olsun, semih olsun gayretleriyle gogsumu kabarttilar. galatasaray'in kapisindan gecmis futbolcular, her zaman karakterlidir. karakter zaafi yasayanlar olursa da kapi gosterilir.

ama onlara iftira atip, ozur dilemeyen kara kanciklara ne denir bilmiyorum?

simdi merakla bekliyorum. bakalim avrupa sampiyonasi'na davet edilecek mi? yoksa, turkiye milli takimi'nin basina gectiginden beri, akp'nin ve onun kuklasi ve besli cetenin basi nihat ozdemir'in yonettigi tff'nin suyunda giden, senol gunes, adem'i davet etmeyecek mi? sirf, yolu galatasaray'dan gecti diye milli takima futbolculari almayacak kadar ayaga dusecekler mi gercekten merak ediyorum.
  • bugün evlendi kendisi izmir tac mahal'de. düğününde ibrahim kaş, serdar özkan, ergin keleş vs. vs. gibi isimler vardı. içeriden izlenimlerime göre 2. lig topçularının bile götü tavan yapmış. amına koyum altay'lı enis bile porsche cayenne'le geldi düğüne. öyle fors yapıyorlar ki sorma gitsin. dünyanın en çirkin insanlarından birisi olan ergin keleş'in arabasından bir manken indi, normal hayatta görsem 3 gün kendime gelemem. ama şerefsizler düğün yapmayı iyi biliyorlar. öyle içmişim ki sinirden * harfler resmen dört dönüyor.
  • kendisine bok atanların aksine oldukça karakterli bir oyuncudur. galatasaray'dan gitme sebebi ilk 11 oynama isteğinden dolayıydı, taraftarla arasını her zaman iyi tutmuş ve saygılarını kazanmış biri.

malatayaspor forması ile bu sezon ligdeki 17. golünü atarken belki de galatasaray'ı şampiyonluktan etti.
  • şampiyonluk maçında kendi evinde karagümrük'ü / sivas'i yenemeyen kulübün taraftarlarının şimdiden algı kastigi futbolcu.
  • ota boka meydan okuyan ünlülerimiz asıl böyle bağışlar için kapışmaları lazım. adem duyarsız kalmamış. tebrik ve teşekkürlerimiz kendisine. darısı ise her alanda diğer ünlülerimizin başına.
hesabın var mı? giriş yap