• bir ekşi sözlük yazarı, izmirli.
 • işin içine mahkeme lafları girince, "kanunsuz hukuksuz türkiye devleti selo'yu neden içeride tutuyor?" sözleri, "bu ülke hala bir hukuk devleti!"'ne dönüşmüş. asghdfahgsd
  ah şu örgütçüler yok mu?

  mahkeme celbini bekliyorum, mahkeme salonuna tüm ailenle bekliyorum. "avukatın" kaç tane bilmiyorum, umarım birden çoktur, çünkü bazı lokmalar boğazında kalır.

  t: hayatında tek bir düşmanı olmamış, düşmanlığın ne kadar yıkıcı olabileceğini bilmeyen bir hanım.
 • ailesi tarafından kürt islam senteziyle yetiştirilmiş yazar. bu yüzden türk antipatisi ile yetiştirilmiş ailesi tarafından bu kodlar enjekte edilmiş. akp ve hdp'ye bu yüzden sempati besliyor.
 • aslında abuk sabuk trollerin yazdıklarına ayıracak zamanı olmayan yazar.

  çünkü kendisini yeni merkez bankası başkanı sanan eş dost, akraba ve hatta ex kocalara, döviz ve bağlı olarak geç ama fişşşşşek gibi girdiği kripto para piyasası yorumu yapıyor kaç saattir. tether ler, paribu lar, zibilyon tane binance ekran görüntüleri ile dolu telefonları...

  yeminle kafayı kırmış herkes.

  totalde, parlak(!) ekonomi stratejileri sayesinde, var olan veya henüz doğmamış çocuklarınızın çocuklarının bile resmi kayıtlarla borçlu ve fakir doğacağı bir ülkede, bu şekilde bireysel bir kurtuluş mümkünmüş gibi extra üç beş bir şey kazanmak için attığımız taklalardan oluşan kinetik enerjiyi doğru yere yönlendirebilseydik ne bu ülke böyle bir yer olurdu, ne sol frame bu kadar acıklı ne de bu abuk sabuk troller böyle pervasız!
 • kripto aktroll.2023 seçimleri için ciddi mesai harcıyor,klavyesine kuvvet.

  (bkz: engelle geç)

  seçim editi:amacına ulaştı kripto aktroll, çok sevgili dedesi 11.kez kaybetti :)))
hesabın var mı? giriş yap