• 1959'da trabzon'da dünyaya gelen ahmet nur çebi, üniversite mezunudur. sanayici olan çebi, evli ve 3 çocuk babasıdır. ingilizce bilmektedir.
  ayrıca karabük'ün yakından tanıdığı yaşar kaptan çebi'nin oğludur. fikret orman başkanlığındaki beşiktaş yönetiminde ikinci başkanlık görevini üstlenmektedir.
 • beşiktaş ikinci başkanı olması gereken "yanlış anlaşılma ve yazılma potansiyeli olan bir ada sahip olma" özelliği kendisinde mevcuttur.

  (bkz: ahmet nurçebi)

  bir önceki asbaşkan serdal reis için

  (bkz: serdar adalı)
 • pfdk kararlarına herkes saygı duyumalı diyen, trabzon doğumlu beşiktaş yöneticisi. sonra sadri başgan beşiktaş'ta fb sempatisi var deyince kızıyorlar adama. ama bu kişi de bayağı abartmış. sen trabzon'lu ol, bjk yöneticisi ol ve fb lehine kararlara herkesin saygı duyması gerektiğini ifade et. bir de eklemiş üzerine bence bu konular kapanmalı diye.

  http://www.hurriyet.com.tr/…por/futbol/20519028.asp
 • bir, beşiktaş yöneticisi...

  bu abiyi görünce içime bir karamsarlık çöküyor nedense...

  kişiyi dış görünüşüne göre yargılamak-yadırgamak belkide insanlık suçlarından biri ancak abi duruşunla bile ümit vermiyorsun,güven sağlamıyor-tazelemiyorsun...

  beşiktaş'ımızın yolu açık olsun...
 • şu anda galatasaray taraftarını da yönetimini de haftaya stadlarında istemediğini anlatan bjk 2. başkanı. arena'nın bjk'ye açılmamasına çok bozulmuş kendisi.
 • telegol'de telefon baglantisinda su anda.. der ki, "galatasaray yönetimi de taraftari da haftaya stadimiza gelmesin, onlari stadimizda görmek istemiyoruz"

  stadimizda oynayamamalarina ne kadar da bozulmus, kirilmis.. gelmeyiz basgan, sahadaki 11 cengaver yetecek size.
 • tek amacı ortamı germek olan beşiktaşlı yönetici. adı gibi biliyor ki ortam sakin olursa dostane biçimde maç başlarsa sahada şansları yok, şark kurnazlığıyla beşiktaş'ın şansını artırmaya çalışmaktadır. yönetim tam kadro takımın yanında olması+ ikinci yarı galatasaray'ın sahasındaki maçta beşiktaş taraftarı özellikle davet edilmeli. belki utanır bazı insanlar. sporda şiddet yasası kapsamında ceza dahi alabilir, sportmenliğe aykırı sözlerinden ötürü.
 • bjk'in satabilme ihtimali olduğu quaresma, bu adamın yaptığı açıklamalardan sonra 1 delikle kuruşa dahi satılamayacaktır.

  öylesi zeki bir adam. dahi. reyis!!!

  "ben 2. başkanım beyefendi, en çok ben konuşucam, en çok ben, saksı değilim ben"
 • sus ey adam sus! besiktaslisin ulan ne demek gelmelerini istemiyorum tas atsalar cicek vereceksin sen! iyi insan olmadan iyi besiktasli olunmaz sozunu bi ögren besiktas nedir kulturu nedir bi oku bari! suleyman sebaya baskanim diyen binlerce fenerbahceli galatasarayli nasil rakip takima saygi duymayi ogrendi bir dusun! kayyuma devredilsek bu kadar kotu olmazdik yeter ulan!
 • galatasaray'ın quaresma'yı resmen istediğini söylemiştir.
hesabın var mı? giriş yap