aynı isimde "aile" başlığı da var
  • ikinci yerli the sopranos uyarlaması.

ilk uyarlamada tony soprano'yu şafak sezer oynamıştı.

şimdi ay yapım el atmış olaya, kanal show, ama the sopranos bana göre herhangi bir ülkeye uyarlanabilir değil. her şeyiyle kendine has bir dizi, lokasyonları mekanları da dahil. hatta diziyi abd'de montana'da bile çekemezsin.

çok riskli bir girişim.

edit: uyarlama değil de esinlenmeymiş.
  • kıvanç tatlıtuğ ve serenay sarıkaya'yı kadrosunda buluşturacak olan ay yapım projesi. dizide sarıkaya daha önce özge özpirinççi'nin canlandırması düşünülen psikolog devin karakterine hayat verecek.
  • yakında show tv'de yayınlanacak olan dizi. kadrosuna gelirsek:

kıvanç tatlıtuğ “aslan”a, serenay sarıkaya “devin”e, nur sürer “hülya”ya, nejat işler “cihan”a, levent ülgen “ibo”ya, emel göksu “seher”e, canan ergüder “leyla”ya, yüsra geyik “yağmur”a, ipek çiçek “ceylan”a, umutcan ütebay “eko”ya, ushan çakır “ati”ye, ipek tenolcay “neşe”ye, mert denizmen “tolga”ya hayat verecek.

tanitim için: (bkz: #148102492)
  • çekimlerine 2023 yılında başlanılması planlanan show tv imzalı the sopranos uyarlaması olan dizi. başrollerinde kıvanç tatlıtuğ, serenay sarıkaya, nejat işler ve levent ülgen'in yer alacağı kesinleşmiş.

tony soprano'ya kıvanç'ın hayat verecek olması absürt olmuş.
  • şu an kordon'da, tam benim mekânın önünde dizi çekimleri yapılıyor, kıvanç tatlıtuğ ve serenay sarıkaya var. boyları kısaymış be bunların. muhtemelen ben de çıktım, dizi kariyerime start verdim:)

dizi çekmek tam bir ruh hastası işiymiş. kordon'da çekim yapmak kolay mı, binlerce insan gelip geçiyor ve set görevlileri herkese yalvarıyor resmen ''kameraya bakmayın'' diye:) dizinin adı aile'ymiş.
  • show tv de yayınlanması planlanan yeni dizi.

--- alıntı - - -

ay yapım’ın kıvanç tatlıtuğ ve serenay sarıkaya’yı uzun zaman sonra show tv ekranlarında seyircisi ile buluşturacak olan yeni özgün dizisi ‘aile’nin çekimlerinden ilk kareler yayınlandı.

özgün senaryosunu hakan bonomo’nun yazdığı, yönetmenliğini ahmet katıksız’ın üstlendiği show tv’de ekranlara gelecek ‘aile’ dizisi serenay sarıkaya ve kıvanç tatlıtuğ’u bir araya getirmeye hazırlanıyor.

dizide ikiliye nejat işler, canan ergüder, ushan çakır, umutcan ütebay, yüsra geyik, ece simge yurdatapan ile usta oyuncular levent ülgen, emel göksu ve nur sürer eşlik ediyor.

kıvanç tatlıtuğ’un aslan’a, serenay sarıkaya’nın da devin karakterine hayat vereceği dizi, tanınmış ailelerden soykanlar’ın başındaki aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alıyor.

dikkat çekici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosu ile şimdiden merakla beklenen ‘aile’ yakında show tv’de…

--- alıntı - - -
  • kıvanç tatlıtuğ’un aslan’a, serenay sarıkaya’nın da devin karakterine hayat vereceği dizi, tanınmış ailelerden soykanlar’ın başındaki aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alıyor.
    dizide ikiliye nejat işler, canan ergüder, ushan çakır, umutcan ütebay, yüsra geyik, ece simge yurdatapan ile usta oyuncular levent ülgen, emel göksu ve nur sürer eşlik ediyor.
  • ilk tanıtımı yayınlanmıştır.

https://twitter.com/…pim/status/1617932311470956544
  • ay yapım imzalı kıvanç tatlıtuğ ile serenay sarıkaya ‘nın başrollerde oynayacağı dizi. show tv yayınlanacak olan dizi bakalım kıvanç’ın diğer dizileri gibi başarılı olacak mı ?
  • ilk fragmanı bugün itibarıyla yayınlandı…

https://youtu.be/tvp01z2lcle

serenay sarıkaya, kıvanç tatlıtuğ ve nejat işler üçlüsünü kim bir araya getirmeye karar verdiyse alnından öpüyorum. tanıtımı izlediğimden beri akıl sağlığımı korumakta zorlanıyorum.

üstelik kadroda nur sürer ve canan ergüder'in olması da cabası…

bence son yılların en sağlam dizisi geliyor gibi.
hesabın var mı? giriş yap