265 entry daha
  • an itibariyle sorularıyla yarmıştır.

(bkz: hanım koş ihsan varol da anarşik olmuş)
  • komple her sorulan kelimede gezi parkı eylemlerine destek vermiş kelime oyunu programının harika adamı.
  • adamdır. işte kör göze parmak sokmadan, şu yaptıkları yerine 10 dakika nutuk çekse bu kadar etkilemezdi beni. her soru ayrı bir mesaj. zekası öpülesi.
  • şuan tarih yazıyor resmen. işte orantısız zeka kullanmak böyle bir şey.
  • şovuna devam ediyor.
    iletişim ve veya yayın organlarıyla verilen gerçek olmayan , uydurma ve çarpıtılmış bilgi :
    yalan haber
  • ne güzel adam yahu... senin gibiler var olsun ihsan varol, çok seviyoruz seni bilesin. şu ekranlardaki en önemli üç beş kişiden birisin sen.
  • show must go :
    davranışlarıyla ve sözleriyle kötü bir sonuca yol açma, ateşe körükle gitmek :
    çanak tutmak.
  • kendisi muhteşem bir programa imza atmaktadır.

helal olsun lan sana helal olsun.
  • (bkz: #34311405)
  • pasif direnişe katılmış. yapabileceği en iyi şekilde direnişe destek vermiş adam.

bu adama dinci dendi, belki dindardır bilmiyorum, umrumda da olamaz zaten, haddim değil, ama dinci değilmiş gördük. merinos halı reklamına yaptığı gönderme yüzünden akp tabanına hakaretle suçlandı.

ama bugün kendisinden beklenenden fazlasını göstermiştir. zekice, yetki sınırlarını aşmadan, hem hükümeti hem yandaş medyayı eleştirmiş he de gezi parkına destek vermiştir. helal olsundur. aklını seveyim aklını.
1022 entry daha
hesabın var mı? giriş yap