• 6 ekim'de babylon'da çok renkli muhteşem sesi ile izleyenlere keyifli bir konser veren şahane bir artisttir. şu sıralar under the monka moon ii albümüyle sevenlerine seslenmektedir.

  (bkz: quantic soul orchestra)
 • ingiliz asilli muthis bir sese sahip olan soul jazz soyleyen vokalist
 • tipini görünce bu ses bundan mı çıkıyor dediğim çirkin ingiliz hatun . ama müziği muhteşem. someday, humankid bi de hurry on now şarkılarını dinlerseniz hayran kalırsınız sesine.
 • mükemmel bir orkestraya da sahip hanım vokal. kafa güzel dinlendiğinde, "bana bu karıyı getirin layn!" şeklinde haykırılabilir.
 • muhtesem bir seven nation army coveri mevcuttur
 • my favourite letters’ın başarısından sonra alice russell ikinci “işbirliği, remiks ve alternatif işler” koleksiyonuyla döndü. under the munka moon ii’de yer alan 13 parça sadece alice russell’ın beğenileri çerçevesinde değil bir müzisyen olarak ne kadar çok yönlü olduğunu en iyi kanıtlayan işlerden seçildi…
  soul’dan jazz’a, folk’tan funk’a , downbeatten broken beat’e, hip hop’ tan reggae’ye hatta bir parça drum & bass enerjisi ile alice ve müzikal suç ortakları bütün türleri doğal bir zarafette birbirine dönüştürdü ve hepsi under the munka moon ii’de birbirlerini gölgelemeden her biri işinin ne kadar ehli olduğunu gösterdi. bugz in the attic, boub, dj vadim, bonobo, wyndham earl, nostalgia 77 octet, , natural self, tm juke, nu:tone remikslerin yanı sıra alice’in kendi kataloguna dönüp yeniden soluk verdiği parçalar da var. görkemli bir eklektizmle yüklü under the munka moon ii amacı ve uyumu ile bugüne dek çok az derleme albümün başarabildiğini başarıyor. bunun en büyük nedeni de alice’in kendisi. nefes kesen sesi ile birlikte çalıştığı müzisyenlerin farklı tarz ve seslerinden her seferinden en doğru biçimde beslenerek hem eski hayranlarına hem de yeni meraklılarına her seferinde hayati bir albüm sunabilmeyi başardığı için.
  eserler
  1 i love you more than you'll ever know
  2 i'm just here
  3 to know this
  4 hurry on now
  5 don't you worry
  6 seven nation army
  7 i don't need this trouble
  8 i don't need this trouble
  9 do it
  10 mirror mirror on the wolf 'tell the story right'
  11 mean to me
  12 could heaven ever be like this
  13 to know this
  http://www.akmuzik.com.tr/…album.asp?album=jpcmipn4
 • birbirinden sahane gruplarin birbirinden guzel sarkilarina yardim ve yataklik eden guzel hatun.
 • (bkz: pot of gold)
 • hafiften drew barrymore'u andıran güzel mi çirkin mi karar veremediğim manyak kadın.
  (bkz: let us be loving)
hesabın var mı? giriş yap