3871 entry daha
 • sengun kardesimiz, jokic'e karsi bu sezon normal sezonda 4. ve son macina cikiyor. bilegine tas degmesin, triple-double bekliyoruz senden bu gece. yap bir surpriz ve kendini one cikar bu macta. eger yaparsa all-star icin cok buyuk olay olur ve konusulma orani tavana vurur. bol sanslar...
 • yine bir denver maçındayız daha maçın başında alpi nin kardeşleri şeytan taşlar gibi potayı taşlıyorlar büyük olay şu yaptıkları 0/7 üçlük performansı daha 4 dakika oldu. alpicim bildiğimiz gibi 5 sayı ile girdi maça.

  edit: şeytan taşlamaları 10. denemelerinde üçlük sayıya döndü. ilk çeyrek alpi 4/4 10 sayı 6 ribaund 1 asist, jokic 0/5 1 sayı 5 ribaınd sıfır asist. ikinci çeyrek alpi 5/8 13 sayı 7 ribaund 5 asist, jokic 1/10 3 sayı 8 ribaund 1 asist. üçüncü çeyrek alpi 7/10 17 sayı 10 ribaund 7 asist, jokic 5/19 12 sayı 11 ribaund 3 asist. dördincü çeyrek alpi 7/14 17 say 10 ribaund 7 asist, jokic 9/26 23 sayı 16 ribaund 5 asist.
  denver son çeyrekte yirmi üstü farkı eritti olağanüstüydü, alpicim böyle devam.
 • altı dakika 40 saniyede; 7 sayı , 4 ribaund , 1 top çalma yaninda; jokic'i de 1 sayıda tuttu.
  flamengo atışıyla da denver spikerlerini mest etti.
  siz burada akıl vermeye devam edin; adam yavas yavaş all-star olmaya gidiyor...
 • geçen maçın intikamını istiyor üçlük çizgisinden jokici karşısına alıp potaya gitti basket faul aldı aslan parçası.
 • jokicin berbat oynadığı maçta takımını sırtlayan basketbol oyuncusu. denver'ın jokicin kötü oyunu ve tonla top kaybına rağmen bir şekilde farkı 4 sayıda tutması sinir bozucu
 • denver houston maçının arasında alperen jokic prodiksoyununu gene gösterdiler çok iyi. alperen şu üçlük işini de makül seviyelere çekerse baya baya dominant olacak.
  yalnız gene uykusuz bir gece gene denver houston maçı lan play-off oynasalar bu kadar maç yapmazlar. önümüzdeki senelerde alperen böyle devam ederse yılbaşı falan gibi prime zamanlara koyarlar bu denver houston maçlarını şimdiden kutlu olsun.
 • denver karşısında bitime kalan 3 dakikada 3 asist daha yaparsa triple double yapacak olan basketbolcu.
 • sürekliliğinin olması halinde bu gidişle nba ikonu olacak aslan parçası. geldiğinden bu yana efsanevi bir performans gösteriyor zaten. triple double da bi gelse süper olacak bu sabah
 • denver karşısında 17s, 10r, 7a istatistikleri ve +11 verimlilikle 33:40 dakika sahada kalarak galibiyette önemli bir rol oynamıştır.
 • çok iyi başladığı maçın son periyodunda jokicin mental damage bloğundan sonra oyundan düştü şerefsiz öyle blok mu vurulur ben bile ezeldeki cengiz gibi hadi be dedim oturduğum yerde.

  ve sezonun ilk deplasman galibiyeti geldi evet şaka değil cidden ilk deplasman galibiyeti.

  şimdi gelelim olumlu tarafa 3 maçtır görüldüğü üzere artık kendisinin kazandığı saygı ile hakemlerin star koruması altında o yüzden ota boka el kaldırmayı bırakması lazım.bu sene başında takımın yıldızı maç yüzü jalen greende önce takımın yıldızı benim ulan dedi ve söke söke aldı özellikle son 1 aydır amerikada spor basınında hep var.pg podcasti iyice yükseltti bu durumu, en son dün pat gelecekteki en iyi beşte saydı, geçen hafta kevin garnet zıplaya zıplaya bahsediyordu.
10 entry daha
hesabın var mı? giriş yap