• kaan: şimdi arkadaş bu olaya amerikada trash talk deniyor, rakiple alay edercesine konuşmak, yo nigga, annen bile daha iyi oynar falan tarzı konuşmalar...
    murat: aman kaan hocam rtük'lük bi durum olmasın.
  • kaan: bu inanılmaz smaç key cii'nin kariyerindeki 795'inci smacı murat ve dirseğini hafif eğerek ve sağ gözü kapalı olarak vurduğu 67. smaç.
    murat: ...eee ...evet.... ve kobe bryant'tan mükemmel bir harekeeet!
    kaan: kobe'nin annesiyle, üst komşusunun 691. telefon konuşmasında, telefon kordonunun kıvrılması yüzde seksenlik bir...
    murat: öhhöö... kaancım... istatistik dediysek... yani... bu sırada malon'dan inanılmaz bir aleyuuup!!!
    kaan: malone 1989'da, 67 maçta aleyup yapmayı düşünmüş ancak sadece 54'ünde yapmıştı murat biliyosun.
    murat: oldu.
  • murat: evet sayın seyirciler lakers- twolves final serisinin 3. maçında yine beraberiz, bu akşam bıkbıkbık.. evet kaan sence bu akşam neler olur?
    kaan: 2 rekat sus ya bi yemek yedirmedin. sabahın köründe maç diye tuttun getirdin bari iki lokma atıştırırken lafı bana atma. seni yiycem o olacak yani.
    **uzun bir sessizlik**
    murat: yahu gece gündüz tıkınıyosun, bi de gelip bana lölö yapıyosun. ya bi git ben batur abi ile maç anlatçam.
    kaan: onu da yerim, seni de!
    **uzun bir sessizlik daha**
    murat: sayın seyirciler lakers maça payton-kobe... hay .. sayın seyirciler burda can güvenliğim yok. kapadılar bi stüdyoya gelen giden yok, bu genç irisiyle yalnız kald...dur gelme üstümeee...
    (bant girer).
  • mk: benim önüme ingiltere ligi'nden bir mac koyun, kuru ekmek ve su verin kapinin altindan, günlerce onunla yasarim. (bkz: http://www.verkac.com/soylesi/muratkosova.htm)

kk: yok hoca kuru ekmekle su yetmez, bana kfc getir, burger king ver, fast food ver. bu amerikanize bünyeye yetmez öyle bir kuru ekmekle su...
  • kaan: valla ben bu ray allen figürüne göz koydum, arkadaşın ödülü eline ulaşamayabilir yani ehehhe..
    murat: üff çocuk gibisin..
  • murat: evet kevin garnett topu aldı. bir feyk.
    kaan: şimdi bu kg bi seferde iki ekmek götürüyodur be murat.
    murat: ha??...payton...deveon george bir üçlüüükkk...
    kaan: şimdi deveon iyi üçlükçü ama çabuk yoruluyor. biraz çelimsiz ondan sanırım. iyi beslenmek gerek. tabi arkadaşları günde bir kuzu yerken,..
    murat: sha-quiiilee-oooooo-neeeeeeeeallll.* muhteşem bir smaçççç.
    kaan: hopdediks'e benzetiyorum ben shaq'ı. böyle bir domuzu 5 saniyede döndüre döndüre yediğini hayal ediyorum muratçım.
    murat: ya bi siktir git kaan ya. gene acıktın di mi?
    kaan: biraz midem guruldar gibi oldu be murat.....ahmet olm bana on tost, bi litrelik de kola!!
  • murat: carlisle ile de çok sammiyiz. geçen yaz indianapolis'te ben, şebnem* ve carlisle oturmuş bıkbıkbık.
    kaan: murat o konuda haklısın zaten ron artest de...*
    murat: ron artest dedin de bak ne diycem şebnem onunla röportaj yapmış diyo ki bıkbıkbık
    kaan: evet ayrıca sen vgm'den de bilir...*
    murat: vgm dedin de hatırlıyo musun şebnem'e evlenme teklif etmiştim takım ismiyle bıkbıkbık
    kaan: ee maça dönelim istersen murat, dünkü maç...*
    murat: o değil de şebnem ne kadar şey değil mi bıkbıkbık
    kaan: oeeh eytera beah mkicem şebnem'i de seni de! git şebnem'le sun programı istifa ediyom!!
  • murat: bu haftanın düşüşteki bir başka takımı da boston celtics...
    kaan: hööyt!! boston'a laf söyetmem arkadaş ben. biz larry bird'lerin, bill russel'ların torunlarıyız. kırmayım o listeyi kafanda !
  • kaan : murat be, ben ekranlarda görünmüyoken daha mı iyiydi yoksa,sadece sesimiz duyuluyodu,cizdik mi karizmayı yoksa?
    murat : ee üü şee, eveet molanın ardından tekrar birlikteyiz...
    kaan : murat kime diyorum,yoksa sende mi öyle düsünüyosun?
    murat : eğğ kısa bi ara,ardından ntv ekranlarında nba söleni devam edicek
    kaan : muraatttttttttt!!!!!!!
4 entry daha
hesabın var mı? giriş yap