• yonja'dan tanıdığım çok şeker çok tatlı bir o kadar çalışkan insan evladı... zorlu türev alma savaşımda bana yardım edip öğretmiş üstüne teknik resimle boğuşurken msn'den destek vermiş, yurdunda çıldırıp fack u diye camdan bağırmış kişi ve şahsiyet. hemşerim, bizim oraların kızı, odtülü ve öle bir şeyler daha...
 • deligömleği ni dinlemekten çok giymeği tercih edebilecek kişiliğe* ve beceriye sahip, sınırsız gece hayatını kendine felsefe yapmış, kilosu başına 2.65 gram alkol alabilme yetisine sahip, barda kendisiyle muhabbete girmeye çalışanların "bi sktr git hocam"* cevabıyla karşılaşacağı, internette bile tembellik yapabilecek düzeye erişmiş, merkezde oturup her şeyi uzaktan kumandayla yönetmeği hayal eden, böle eşşek kadar uzun bir betimleme cümlesi yazmamı sağlayabilecek, bilgisayarının masaüstü ayarlarını değiştirir gibi sevgili değiştiren [edit: (04.04.2005) - galiba bu özelliğinden kurtuluyo hadi bakalım...], güzel, çekici, sosyal kabus benzeri punk tarzında ayyaş, piskopat, manyak, sıradışı, depresif ama hep gülen ayrıca burcunun (bkz: akrep burcu kadını) neredeyse tüm özelliklerini taşıyan, hiç kimseyi sallamayan, "iç gez toz eğlen başka bişey yapma" diyen birine inanarak okuldan atılmanın eşiğine gelmiş 6. nesille girdiği için kendini ezik hisseden, frekansı ultraya çıkartılmış fanı çalışmayan ekran kartı kadar sıcak*,
  herkese her mekana hemen uyum sağlayabilen, bukalemun gibi bütün bu özelliklerinin altına gizlenmiş, ilk görünüşte normal gözüken, çok özellikli süper komik, sıradışı sözlük yazarı.
 • eski oda arkadaşım insanı yepisyeni sözlük yazarı.
  hemen tanıyalım: efendim öncelikle bu kişi çok pis, insanı korkutacak derecede yüzer, ola ki aynı kulvarda karşılaşırsanız arkanıza bakmadan kaçınız (tecrübeyle sabit değildir, allahtan). ayrıca gece 4e kadar puzzle yapabilitesi bulunur, kafasına bişeyi koydumu yapar o derece yani. sonra bir ara japoncaya merak sarmıştı, konuşsam türkiye sarsılır nedenlerden dolayı. yemek çubukları bilem vardı çok kıskanmıştım hnnffsss... bütün bunların yanında çok şeker böyle sıcacık bir kişidir. iyiki karşılaşmışızdır. hoşgelmiştir sözlüğe. falandır.
  ha bi de votkaya bayılır*
 • heyecan yumurtası.
 • (bkz: cavanagh)
 • aynı okulun aynı bölümünde okurken, bir şekilde msn ime giren insan. (sanırım önce sözlükten eklemiştim sonra msn imi verdim).

  ancak nasıl olduysa, yıllar boyu tanıdığım ve hergün gördüğüm ama hiç konuşmadığım insanların arasında, bir şekilde bağlandığım, samimiliğini hissettiğim, ve son derece güven duyduğum insan olmuştur kendisi.

  duvarda duran ama kullanılmayan silahlardan daha iyisinin olduğunu gösterdi valla.
  fortranda ve kimyada başarılar diliyorum...
 • bir türlü cd takası yapamadığım insan. inşallah yakın bir gelecekte becerebileceğiz.
 • hırçın görüntüsünün altında sevgiye ve sevilmeye aç bir hipopotam yattığını kanıtlamıştır bu insan. gönlümün hipopotamıdır, o derece.
 • sozlukte kullandigi ismin* tum versyonlarini deneyip***** sonunda tek uyani buldugumda "i$te budur haci!" dedigim; aklimdan gecirmekle de kalmayip soyledigim zat-i muhterem. ayrica akrep oldugunu bilsem, atesle yaklasmazdim kendisine.. yine ucuz atlattigimi dusunuyorum*
hesabın var mı? giriş yap