aynı isimde "angry birds (film)" başlığı da var
 • iphone-ipod için indirilen bedava-lite oyunlar içinde en keyifli, en güzel müziğe sahip sipper bir oyun.
  lite versiyonu bir günde bitince 1 dolara indirilip 5*21=120 level i bir hafta bitirilince eee ne yapacağım şimdi diye düşünüyorken dert etme tüm oyunlardan 3 yıldız almamışsın ki daha diye size ekstra görevler veren vakit öldürgeçi.
 • şimdiye kadar iphone'da para verip aldığım ilk oyun. lite versiyonları bana yetiyordu sıkılınca siliyordum ama bu gerçekten farklı. şarj izin verdiği müddetçe oynanabilecek oyun. 99 cent'e 1000 kat eğlence.
 • kafayı yedirten oyun. manyak gibi kuş fırlatıp domuz öldürme çabası içindeyiz abla-kardeş. bir yandan da "viriii viriii" diye naralar atıyoruz.
 • para vermeden full versiyonunu kurup sonrasında karşılığını fazlasıyla hakettiğini düşündüğüm için para verip aldığım oyun. 2 günde tüm levelleri bitirip iphonenumu 10 küsür kere şarj etmek zorunda kaldım. şimdi 3 yıldız için çarpışıyorum. sarı kuşun hastasıyız, nitro ile keresteye çok fena giriyor.

  edit : 1 bölüm hariç bitirdim lan ben bu oyunu :

  http://img148.imageshack.us/i/img0541.png/
  http://img21.imageshack.us/i/img0542.png/
  http://img844.imageshack.us/i/img0543.png/
  http://img64.imageshack.us/img64/6113/img0544.png

  yeni levelları bekliyoruz.
 • ne zaman birini ya da bir seyi beklemek zorunda kalsam aklima ilk gelen can sikintisi dusmani. bunun yuzunden elim surekli telefonda. baya da ugrastiriyor meret, hele de 3 yildiz pesine dusulurse. yeni updateleri de cikmis, mis olmus. bir de su altin yumurtalar nasil aliniyor cozebilsem, tadindan yenmeyecek.
 • bu kadar basit bir mantıkla bundan daha zevkli bir oyun yapmak imkansıza yakındır herhalde. tabi mantık basit oyun değil.
 • ''oğlum yarım milyar saydın şu alete ne oynuyosun lan ? aç street figther oyna!''

  beni kimse anlamıyor zannediyordum. aldığım ipod touch'ı jailbreak ettiğimden beri kurtuğum zilyon tane oyun arasından bu angry birds'ü bulup oynamam, need for speed shift'e asphalt 5'e , street figther'a, worms'e hakaret olarak algılandı oda arkadaşlarımca. bahsettiğim oyunlar da güzel. hiçbirinin yamuğunu görmedim ama ne yalan söyliyim angry birds kadar zevk alamadım. çünkü angry birds dediğin şey için kafa yoruyorum ben. hele o yeşil kanatlı bumerang kuşlar uzun süre düşünen insanlar için yapılmış bir şeydi. yeri gelince dönmesine izin vermeden o kahverengi tahtaların kırılması gerekiyordu...

  artık içimdeki angry birds hastalığı öyle bir raddeye varmıştı ki , sözlüğü, facebook'u laptop'u bırakıp tüm gün kendisiyle haşır neşir oluyordum. sonra bir ses!

  ''lan yeter ha bigi bigi kafamı sikti bu kuşlar sustur şunu''
  sonra diğer taraftan ''oğlum yarım milyar para saydın şu alete ne oynuyosun lan ? aç street figther oyna!''

  oda arkadaşlarım bir anda angry birds ile arama girmeye başlamıştı. kullanabileceğim 32 gb'lık bir ipod touch onlar için yarım milyarlık bir atari olmuştu ve sanırım fiyatını amorti etmesi için hayatın anlamını sunması gerekiyordu.

  sustum. cevap vermedim. şu amına kodumun aletinde resmen bu oyuna bağlandım. bittiği gün sonum oldu. hala içip içip sarhoş oluyoruum. keşke diyorum keşke ona hiç rastlamasaydım keşke bitirmeseydim.

  bilemedim.
 • şu adreste, resmi sitesi tarafından yayınlanana 3-yıldızlı bitirme rehberi bulunan oyun. hani olur da bitirdikten sonra 3 yıldıza kasmaya çalışıyorsanız.
 • 12 mb boyutuyla 7 gb oyunlardan daha fazla zevk veren,kuşların garip seslerine hayran bırakan rovio mobile firmasının oyunu.arkadaşlarımın parmak izlerini silmekten gına geldi.
 • strike knight ile birlikte en çok oynadığım sıkıntı öldürgeci oyun.
hesabın var mı? giriş yap