• melih'in askeridir. akp mitinglerine adam taşır otobüsü ile.
  • milliyetçi kesimin üzerine gitmesi gereken sözde türk şöförüdür.
    ulan şu herifler bir bana denk gelmez. otobüste ankaralıyım diyenler de utansın tepkisizliklerinden.
  • gerçek olduğuna inanmak istemediğim şerefsiz, haysiyetsiz, ahlaksız, insanlıktan nasibini almamış şofördür.

yok yani mantıklı değil anlatılan olay, bir insan bu kadar pislik olamaz, her şeyi geçtim otobüs boş muymuş da kimse sesini çıkarmamış? şiddet hiç bir zaman çözüm değil fakat bu haysiyetsizin elini kolunu kırmayı, saksıya fesleğen gibi oturtmayı kimse mi akıl edememiş?

melih gökçek her fırsatta milliyetçiliğinden dem vurur atıp tutar, bu adamı derhal kovmazsa o da bu işe ortaktır. sosyal medyada üzerine gitmek gerek.

gazimiz de çekinmesin üzülmesin sadece insanlıktan çıkmış bir pislikle karşılaşmış, bizler ona minnettarız.
  • o otobüste o anda seyahat eden eli ayağı tutan adamların topunun ruhunu sikeyim dedirten başlık. içiniz ölmüş lan sizin.
  • guneydoguda o kadar verılen gazı ve sehıdın ne ıcın bu vazıyete düştüğünün göstergesidir.ortada bir millet yok bu mıllete toprak olacak bır vatanda yok.demekkı bu memlekette sehıtlık gazılık gıbı mertebeler palavra.palavra diyorum bunlara deger veren yok .millet dediğin öküz millet dediğin seref yoksunu.otobuste gazıye sahıp cıkmamıs fılan yahu kandılden gelenler zafer cıglıkları atarak karsılanırken .pkk ıle masaya oturulurken ne yaptıkı bu mıllet otobustekı gazıye sahıp cıkacak.zaten bu mıllet adamakıllı bır mıllet olsaydı kac yuzyıldır devamlı sehıt vermezdı ınsanın degerını bılır sahıp cıkardı.ne de olsa 3-4 oglum var bırı ölürse onun sayesınde bır ıs bulur bırı tazmınatını alır bende evıme kat cıkarım demezdı.türk milleti dedıgınız asımıle olmus bır mıllettır.ya araba aglar ya avrupa ozentıs ııle yasar ya da ıkısının arasında kalır onuda diğerınıde tercıh etmez benım gıbı burda ağlar
  • insanın elini, ayağını titreten şöfördür. ulan be allahın cahili, be yol yordam bilmez adam.o adam gazi olmasa bile sahip olduğu engeli gözle görülüyor.o durumda olan vatandaşlara zaten otobüsler refakatçileri ile birlikte bedava.ama yok arkadaş daha kendi işi ile ilgili yönetmelikleri dahi bilmeyen adamları işbaşına getirirsen böyle olur.gerçi otobüse biner binmez engelini, yaşlılığını, memurluğunu bütün otobüse bağırarak teşhir eden bir akıllı kart sistemine sahip otobüslerin bulunduğu sistemde de böylesi adamlar oluyor işte.
  • bu olunca normal olandır.
  • terbiyesizlik ne lan, alenen orospu çocukluğudur o şoförün yaptığı.
    o şöför eğer bir gün daha belediyede çalışır tek kuruş daha maaş alır ise verdiğimiz vergilerden, onu orada tutanların da ecdadını, soyunu sopunu eşekler ziksin.
  • şöför bir insana denebileceği için kendisine hergangi bir insani sıfat denilmemesi gereken ruhsuz terbiyesiz varlıktır kendisi.otobüsdeki diğer insanlar niye ona haddini bildirmemiş ona şaşırdım.
  • bahsi geçen terbiyesizliği iki kolunu, bir bacağını ve bir gözünü kaybeden gaziye yapan şofördür. ulan adam daha neyini versin? hiç birimize hakkını helal etmese yerden göğe kadar haklı.
hesabın var mı? giriş yap