• ben evlenmem çünkü erkeğim.
  • evlenilir çünkü annesine değer veren adam hayatındaki kadına da verir. yoksa kafasındaki kadın figürü saygı gösterilmesi gerekmeyen bir figürdür.
  • bir insanın annesine, ailesine düşkün olması demek eşine vakit ayırmadığı, ona değer vermediği anlamına gelmeyebilir. bir eş olarak sizi ilgilendiren şey, size değer verip vermediği, size vakit ayırıp ayırmadığıdır. belki de adam annesine düşkün değildir, ne güzel iyiymiş dersin, adam bütün gün football manager oynuyordur. oturursun şapa, kimseye de anlatamazsın derdini. 3 ay sonra sen de onunla birlikte almanya ikinci liginden wonderkid ararken bulursun kendini.
  • kesinlikle hayır. en kısa zamanda mağdur olursunuz. bir erkekten bir kadına hayati tavsiye. hiçbir koşulda sizi annesinin önüne koymaz. bir yerde mağdur olma garantisi veriyorum
  • "herhangi bir bireye aşırı bağımlılık geliştiren, insanlarla olan ilişkilerini dengeye oturtamamış, rollerinin sınırlarını belirleyememiş hiç kimseyle birlikte olunmamalı" diye cevaplayacağım sorunsaldır.
  • evlenilir neden evlenilmesin? siz istiyorsunuz size kul köle olsun erkek değil mi? sadece sizi düşünsün sadece siz siz siz...

ne kadar bencil ve kendinizi beğenmişsiniz!

ayar oluyorum böyle kendilerini bir sey sanan kadınlara, ağzımı bozdurdunuz bana en sonunda.

bir de burda bahsi geçen ve bu durumu istemeyen kadınların eğitim seviyelerine ve aile yapılarına bakınız, benzerlik göreceksiniz mutlaka...

edit: rica ediyorum lütfen safınazlar saçma sapan mesajlar atmayın o ne öyle ya ne kadar kezban varsa saçma sapan msj atmış
  • annesini seven, sayan ve arayıp soran erkekle annesine bağımlı erkek arasındaki farkı iyi anlamak gerek. anneye bağımlıysa, 30 ve üstü yaşta olup anne sözünden çıkmıyorsa kesinlikle evlenilmez.
  • annesine değer veren erkek aile duygusu olan ve kadınlara saygısı olan erkektir.

özel durumları bir kenara bırakarak söylüyorum, annesine bile değer vermeyen bir adam kadınına ne verebilir acaba?
  • düşkün kelimesiyle değer vermek kelimesinin aynı anlama geldiğini sananları gördüğümüz başlık. cevap veriyorum, annesine düşkün kadınla da erkekle de evlenilmez. çünkü en ufak bir anlaşmazlık olsun asla tarafsız davranmayacaktır. hayatı evlendiği kişiye zindan edecektir. anne iyi biri olsa dahi onu antipatik hale getirecektir.
hesabın var mı? giriş yap