• yooook ablam evlenilmez. kaç kaç kaç.
  • anneci erkek aman diyim kaçın
  • yorumlar ne kadar aşağılıkça ya, yok annesi erken ölürse kurtulursunuz yok bilmem ne. annesine değer veren ve iyi yetiştirilmiş biri sizin gibi kokuşmuş kezbanları zaten tercih etmez merak etmeyin.
  • "yok ablam evlenilmez , kaç kaç kaç " diyen kadının ileride erkek çocuğu olduğunda , çocuğunun kendi zihniyetinde bir kadının eline düşmesiyle dumura uğramasını çok isterim.. siktiri boktan oğlu da annesinin yerine kadını tercih ettiğinde "ben nerede yanlış yaptım" diye ağlayacak anne olacaktır.
  • soruyu soran cevabida verebilir. erkek evladin oldu, annesine yana sana duskun olsun istermisin yoksa istemez misin?
  • düşkünlük kelimesinin hangi anlamda kullanıldığına bağlıdır. donunun rengini annesine soran erkek ile annesiyle fikirlerini paylaşan erkek arasındaki tek ortak nokta annelerini önemsiyor olmalarıdır. annesini dikkate alan erkek karısını da dikkat alır zira kadına bir saygısı vardır. lakin donunu annesiyle birlikte seçen erkek sizinle evlendikten sonra da donunu annesiyle birlikte seçer, siz onun yanında var olamazsınız.
  • asıl, anne ile ilk tanışmanın ardından eve gelip yatakta şarap içerken “benden annen olmamı bekleme” diyen kadın ile evlenilmez. jedibismillah
  • hem kadın, hem erkek için cevabı hayır olan sualdir. anneyi sevmek başka, ana kuzusu olup annenin sözünden çıkmamak başka birşeydir.

ayrıca paso erkekler, anne düşkünü olmak ile itham edilmiş. gerçekten çok garipsedim.. siz, kadınlar içinde annesine düşkün kimse yok mu sanıyorsunuz? öyle kadınlar var ki, annesi olmadan yapamıyor. hatta evlenecekleri kişiye bile, annesine yakın oturma hatta aynı evde ikamet etme resti çekiyorlar.

ben iddia ediyorum. erkeklerde anne düşkünü kişi ne kadar varsa, kadınlarda da o kadar kişi vardır. cinsiyet farkı yoktur.
  • bunun tersi olan oğluna düşkün anne bu daha kötü.
    “ ay oğluşum gelmiş, iyi ki doğurmuşum , yakışıklı oğlum bla bla” oğlan gelmiş 35 yaşına boy 1.92 anne hala oğluşum diyor.
  • annesine değer veren çocuğunun anasına da değer verir ,aksine ailesine soğuk erkekten uzak durun sıkıntılıdır o
hesabın var mı? giriş yap