• (bkz: avira antivir)
 • (bkz: virustotal)
 • norton'un dahil olmadigi programlar butunu. zira kendisine norton anti-virus denmesine ragmen, virus ve benzerlerinden buyuk sikintilar yaratmaktadir.
 • (bkz: #29106018)
 • gereksiz programlardır. daha bi kere işe yaradıklarını görmedim. pc yi alk aldığım yıllar* ben de kurardım. bi süre sonra pc den anlamaya başlıyor insan o ilk acemilik gidiyor o zaman anlıyosun ki o programlar boş iş. tek yaptıkları şey uyarmak. aşağıdan kırmızı bişey çıkıyo virüs buldum abi diyo. iyi diyorum temizle bişey çıkıyo dönüyo dönüyo dönüyo dakikalarca. en sonunda diyo bi de restart atayım abi sağlam olsun. tamam diyosun hadi onu da yap. bekliyosun işi gücü bırakıp restart atıyo. pc açılıyo bi bakıyosun hala orda o dosya hani temizleyecektin yok. dosya orda duruyo bizimki de gururla yeşil yeşil yanıyo. sanki bi halt yapmış gibi.

  yok abi pc nizin işlemcisini ram ini boşa yormayın kavga gören kadın gibi bağırıyo bunlar virüs görünce bi halta da yaramıyo.

  en iyi antivirüs programı sizsiniz. pc ye siz istemeden onay vermeden kimse bişey yükleyemez. her gördüğünüz linke atlarsanız porno izlemek için kameralı chat için her dosyayı yüklerseniz ne yaparsanız yapın virüsü yersiniz.

  zaten pc de bi değişiklik olduğunu anlamıyorsanız antivirüs de anlamaz merak etmeyin. ha trojen yersiniz tarayyıcı ayarlarınız değişir bişeyler olur en güzeli combofix ile taratmak ya da adwcleaner gibi küçük programlarla pcyi taratıp yola devam etmek.

  iş yerinde de lisans ücreti ödeyip komple antivirüs programı almıştık ama yina ağa bulaşmışlardı ve yine bu tür küçük programcıklar sayesinde kurtulmuştuk.
 • myittech isimli youtube kanalında birçok antivirüs programının test videoları yayınlanmaktadır. kullanacağı antivirüs programının nasıl çalıştığını ve ne işe yaradığını görmek isteyenler kanalı inceleyebilir.
 • bilgisayarınızın başkaları için bir bitcoin madenine dönüşmesini istemiyorsanız, olmazsa olmazdır.
 • para verip kaspersky aldık ama hala şu oneclick reklamlardan kurtulamadık. hoş onların virüsle bi alakası var mı onu da bilmiyorum. öyle çok anlamiyorum bilgisayardan, antivirüs al dediler aldık. ama her tıkta reklam da insanı deli ediyor. bilen varsa yesillendirirse sevinirim. tşk.
 • "dehnoloji godümüze gadar girdiğğğiiihhh ooohhh, valla gorkuyoz, robodlar falam bizi ele geçircemiş" döneminden sonra unutuldu bunlar hep.
  bir dönem herkes "ağbi şunu kullan bak virüs yakalayınca bomba sesi çıkıyo" cümlesine kadar düşmüştü.

  unutuldu gitti güzelim hizmet.
  ıııığğğğaaaaahhh hekırlar geldi gorkuyoz.

  ulan ne dönemdi ya hahahahaha.
  "imtermettem imdirme fürüs bulaşır".
  şimdi herkesin hayatı o kadar ortalıkta, o kadar genele düşmüş durumda ki, kimsenin sikinde değil ne olduğu.

  ıııığğğğaaaaahhh hehehehe.
hesabın var mı? giriş yap