sorunsallar (3)
 • geldi

  (bkz: #52098780)

  edit: yanıldım sanırım, apple müzik arşivi genişliği ile değil, profesyonellerin oluşturduğu müzik deneyimi ile öne çıkmaya çalışacak. güzel.
 • "it's going to change the way you music experience" diyor. güldük tabi.
 • spotify ile alakası olmayan ucube bir şey. olmamış.
 • şu an the weeknd konseri var.

  [http://www.apple.com/live/2015-june-event/ http://www.apple.com/live/2015-june-event/]

  edit: öyle salak bir grup ki adını bile bilmiyormuşum. boşa bilgi kirliliği.
  editin editi: grup bile değilmiş. hahaha.
 • spotify'ın sağladığı her türlü imkanı daha büyük bir arşivle sağlayacak. benim spotify'dan buna geçip geçmememi ise fiyatlandırması belirler. mesela spotify amerikada 10 $ türkiyede 10 tl.
 • spotify'dan farkı live radio özelliği ve sanatçıların facebook, twitter dahil kişisel güncellemelerinin olduğu bir connect sayfası, bu arada en sevdiğim olay siri ile olan bağlantısı olmuş, direkt olarak playlist adı vererek şarkıyı çaldırabiliyorsunuz, örneğin top 100'ü çal yada bilmem kaç yılındaki popüler şarkıları çal diyerekten.
  30 haziranda aktif olacakmış, sonbaharda ise android'e gelecek, 100'den fazla ülkeye gelecek dediler umarım türkiyede de uygun fiyattan kullanabiliriz, açıkçası iphone kullanan biri olsam spotify üyeliği yerine telefona entegre gelen bu uygulamayı kullanırım.
  bide benim için en güzel olaylardan biri resmi olarak duyurulmasada tanıtım sırasında gözüme takılan spotify'ın benim için büyük eksikliklerinden ac/dc ve taylor swift'in burada yer alması oldu*, dediğim gibi sadece uygulama ekranında gördüm resmi duyuru yok şu anlık.

  edit: söylemeyi unutmuşum, bence arayüzü de çok güzel gözüküyor, özel sanatçı sayfaları da hoş olmuş.
 • amerika'da 14.99 dolara 6 kisilik bir aile plani alinabilecek olan uygulama. sanirim turkiye icin de benzeri bir fiyatlandirma olur. arkadas gruplari icin cok mantikli olabilir aslinda.
 • spotify'ı tahtından edecek yeni müzik pülatförmü.
 • android'e gelecek olması ile apple tarafında bir devrim olmuştur. merak ettiğim şey steve jobs olsaydı böyle bir şeye müsaade eder miydi?
 • apple ürünlerinin çoğunluğu göze alındığında çok kullanılma olasılığının yüksek olduğu servis.

  türkiyede spotify 10tl, kendisi de bu fiyatla çıkarsa spotifydan geçişler olabilir. yok fiyat 20tl olursa geçiş olacağını sanmıyorum. hemen hemen aynı sayıda müzik içeriyorlar (yaklaşık 30 milyon). b1 radyosunun çok bi artısı olacağını düşünmüyorum. stabilitesinden biraz kuşkuluyum,

  spotify satış yaparken kendini nerdeyse hiç geliştirmedi ve ek özellik sunmadı. en son çıkan tek yeni özelliği saymazsak. hala uygulamaları çok kötü, arama işlevi yetersiz. benim bildiğim spotify henüz kar etmiyor. buna rağmen bi de apple music fiyatını spotify ile eşitlerse ben de encardımı bağlarım bi de yarı para vererek apple music'e geçerim.
hesabın var mı? giriş yap