• gerici dincileri başlık altına getirtip iftira attırtacak kadar rahatsız etmiş yazar. söylentilere göre bununla iftihar ediyormuş.

editus: yormuyor mu bu kindarlık arkadaş? yıllar sonra bile nefretini sunmaya devam etmişsin, kim bilir nasıl bir kuyruk acısı.
    ayrıca 1- entry sildiğim yok, hangi entry'den bahsettiğini de biliyormuşum gibi konuşup manipüle etmeye çalışmış ama olmamış, mesaj atmamışsın ki neye o kadar üzüldün? direkt nick altı atıp kaçmışsın. alıştık artık klasik siyasal çamur atma yöntemlerine. 2- kontrol ettim engel falan da yok, muhtemelen kendi engellediği için görmemiş, akıl fikir... "görmeyeyim diye" kısmı da olumsuz, korkak değilsen mesaj atarsın kardeş, katran kalbinden bir parça bırakıp nick altına tüymezsin, sürüngenliğin alemi yok... sorununun ne olduğunu da soramıyorum engelden dolayı, gel insan gibi mesaj at, engeli kaldır, çözelim.
    umarım bir gün kötülük ve nefretin pençelerinden kendini kurtarır ve ferah bir gönüle kavuşursun. içini biliyorum yapabilirsin bunu.

ne tür insan olursan ol gel. senin dikenlerini de kabul edeceğiz, nihayetinde çeşitlilik ve hepimiz insanız.
  • öfke dolu sözlük yazarı ve potansiyel şiddet eylemcisi

edit: bu girdiyi yazmama sebep olan entry'sini de silecek kadar iki yüzlü ve başlığıma yazıp görmeyeyim diye beni engelleyecek kadar korkak. potansiyel şiddet eylemcilerinin genel özelliği.
  • kedilere "canavar" diyen bir yazar. heritageseverlerin yüz karası.

görsel

edit: ilgili entry'yi silmiş, görsel eklendi.
hesabın var mı? giriş yap