• arda turanın bir röportajda kendisinin söylediği sözdür.
    "ben buralardan gidince göreceğiz barcelona’ya, atletico madrid’e kaç tane oyuncumuz gelecek!" ..
    "hak ettiğim saygıyı istiyorum" .. gibi nice garip sözleri de 6-1lik maç, arabalar, saatler arasından cımbızlanabilir. röportaj link
    bi de, fazla mütevazılık kibir göstergesidir, demiş. anlıyoruz ki bu mütevazı hali. teşekkürler arda, çocularımıza mütevazılığı anlatırken seni anlatıcaz.
  • ''dünyaya yüzyılda bir arda turan gibi futbolcu gelir. o da bize nasip oldu'' lionel messi
  • o söz dâhiler için söylenmiyor muydu ? (bkz: arda nın kendisini meteor sanması)
  • doğru diyor.

arda gibi biri doğacak,

ntvspor onu şişirecek,

bir türk markası büyük bir takıma sponsor olacak,

akp iktidar olacak ve bu futbolcuyu çok sevecek.

bu şartlar anca 1000 yılda bir gerçekleşir.
  • ulan futbol adlı sporun geçmişi zaten toplasan 150 yıl etmiyor, egoya bak arkadaş ya.
  • hakettiği saygıyı görmek için çekmiş olduğu evet videosundan dolayı en kısa sürede özür dilemesi gereken ayaktopçunun açıklaması.

yıllar sonra zaten özür dileyeceksin, bari şimdiden özür dile de seni adam sanalım.
  • doğrudur, o da bizim başımıza gelmiştir.
  • mevcut ömrümüzde bir arda turan'a daha denk gelmeyeceğimiz için mutlu eden açıklamadır.

seyirci yuhluyor diye avrupa şampiyonası maçında milli takımının atağını kesen ergenlikte bir oyuncuya denk gelmemek için bundan sonra barcelona da daha dikkatli olacaktır.
  • hayatta top sektirmekten baska bir sey bilmeyen bir insanin bos sozu. ardacim, fifa oynarken seni seciyorum. usaninca da bilgisayari kapatiyorum. degerin bu kadar senin.
hesabın var mı? giriş yap