• ben de öss'ye girmeden önce gitmiştim 2005'te. ama çalışmadan olmuyor abi, ne bileyim, önce çalışmak lazım ...
  • " bir müslüman, namaz kılmasının medyada haber olmasına rıza gösteriyorsa o namaz geçersizdir." - bir modern zaman hadisi

.
  • kıldıkları namazın karşılığı allah katındadır. bana yaranmak istiyorsa o sahada ölene kadar koşması lazım. sahada yürüyecek hali kalmaz da sedye ile çıkarsa belki biraz sempati duyabilirim kendisine.
  • arda'nın geçmişteki günahlarından tövbe edip arınma seansı.

evet, ibadetin gizli olanı makbuldür. ama namazın değil. namaz, ezanla çağrısı olan, alenen yapılan bir ibadettir. ayrıca arda ve volkan'ın fotoğraf çektirirken "bunu haber yaptırın" dediğini zannetmiyorum. cemaatin ricasını kırmayarak gönül yapmışlardır. tebrik ederim.
  • haber olduklarına göre daha evel krem peynire filân tapıyorlardı herhalde.yoksa namaz kılmak neden haber olsun değil mi?
  • turnuva bitince de hacca gidin tam olsun bari keranacılar sizi.
  • iğrenç ışid sakallarının sebebini açıklamaya yetmeyen olay.
  • ilgili fotoğrafa bakınca "lan namazda da mı o dar, kısa paçalı, güreşçi kıspetine benzeyen şeylerden giyiyorsun sen arda?" diye sormama sebep olur.

altta da çıplak, büyük taraklı ayaklar...
  • namaz kılmaları ya da kılmamaları kendilerini bağlayan bir konu, beni alakadar etmez. ama çakallık yapmayın milyonluk tosuncuklar. aklıma gelen tek düşünce;

(bkz: zamanlaması manidar)
  • bazen diyorum ya , akp'li tipler ne kadar kötüyse bu muhalif geçinen ama insanları kutuplaştırmadan duramayan gerizekalı tipler yüz kat daha kötüdür diye.

lan sizene amina koyayim ya , isterse namaz kılar isterse sabaha kadar içip eğlenir , 2 dk insan olun cok degil.

hayir eleştiriyi bile doğru düzgün beceremiyorsunuz amk.

akp baştaysa koyunlar yüzünden değil sizin gibi aptallar yüzünden başta.
hesabın var mı? giriş yap