• youtube karaoke videolarından birinin altına "say ariana grande five times clap five tomes post this to two videos then check your voice" yorumu yapılan kız. dualara vesileymiş.
 • baby i adlı single'ı bugün çıkmış şarkıcı, sesi gerçekten çok iyi. benimle yaşıt olduğunu öğrenince resmen yamuldum.
 • tatlı hatun, sesi de iyi sayılır hani. şu ara, radyoda sık sık duymamdan dolayı en popüler şarkısı "the way" gibi görünüyor.
 • en yeni mariah carey projesi olduğu konusunda neredeyse tüm amerikan medyasının hemfikir olduğu kız. baby i şarkısındaki çıkışları-inişleri feci mariah etkisinde evet, sesi de güzel ama yeni mariah olmak için yeterli donanıma sâhip olduğunu düşünmüyorum, şimdilik. ayrıca söz konusu şarkının '90'lar mariah'sının karikatürize bir hâli olması da cabası.

  bir de o "ooo baby" dediği kısımlar aynen kylie minogue'un after dark'ından alınma gibi.
 • dünyanın en sevimli hanımlarından biri. nickelodeon'da victorious isimli gençlik dizisiyle tanındı. american music awards'daki performansı taktire şayan. ayrıca güzelim kızıl saçlarını değiştirmiş, dikkatimden kaçmadı.

  http://www.youtube.com/watch?v=gpwr2u6vxxq
 • bildiğin çirkin bu kız..
 • kendi jenerasyonu içinde * * * * en yeteneklisi olduğuna inandığım vokal.

  ama kendisinde fena halde ''selma teyzenin fingirdek kızı ilayda'' tipi var. o tipi üstünden atsa tam bir küçük diva olacak. şu konuşmasını izledikten sonra resmen mavi ekran vermiştim; acilen mariah carey, christina aguilera videoları izleyip diva 101 dersini almalı. bende böyle ses olsa muhtemelen rihanna'dan bile daha havalı olurdum. insan üzülüyor doğal olarak.
 • benden 1 yaş küçük olduğu için ağlamak istediğim kıız. insanlar küçücük yaşında neler neler yapıyor. mariah carey in emotions unu coverlamış, yardırmış resmen. 8. oktava filan çıkıyor rahat rahat.
  ayrıca daydreamin' diye de çok hoş bir şarkısına rastladım. ama diğer şarkıları iyi değil.
 • mariah'nın emotions'ını neredeyse bire bir aynı söyleyerek gece gece gözlerimi faltaşı gibi açtırmıştır.

  https://www.youtube.com/…yer_embedded&v=ujzenv7rhhi

  düzenleme neredeyse kareoke diyebileceğim aynılıkta, kız da sonundaki gülüşe dek bire bir kopyalamış, hakkını vermiş. helâl!

  herdaim çıkan "yeni mariah"lar arasında en sevimlisi ve en yeteneklisi sanırım. tâkipteyiz!
hesabın var mı? giriş yap