• linteki videonun 2:20 saniyesinde çatlak şanzel isimli biri "doktor öldürdüm çünkü babaannemin ameliyatında %99 değil, %100 hatalıydı. babaannemin ölümüne sebep oldu." diyor.

bazı şeyler vardır ki ya iyidir, ya kötüdür.

ortası, orası, burası yoktur!

armağan çağlayan, bu kötü! videoyu yayından kaldır.

kaldır ki, iyi insanların içi daha fazla acımasın.

kurgucunuzda mı demedi? "abi burayı keselim ya" diye...
  • doktor öldürmesi ve sonrasında "alışkanlık yapıp" bir kaç kişiyi yaralaması armağan çağlayana komik gelmiştir ki kahkahasını tutamıyor.
    komik mi bu? gülünecek bir şey mi?

çöp kadar değeri olmayan insanları meşhur etmeyin.
  • tüyler ürperten röportajdır. kadın ameliyatta hata yaptığı gerekçesiyle işlediği cinayetin doktora şiddet olarak görülmemesini istedi. tamamını izlemedim, izler miyim bilmiyorum.

17 yaşında birinin izlediğinde insan öldürmenin cezasının hafifletici sebeplerini ve kendisine yalnızca 8 yıl hapis cezası getireceğini öğrendiği bir röportajı yayınlamasını bir avukat olan armağan çağlayan'dan beklemezdim.
  • tipe bak amk ya. şaka mısınız siz? lütfen şaka olsun yani. doktor öldürdüm diyor yahu! bir de kahkaha falan atıyorlar. biz gözümüzden sakınıyoruz, allah'ın çatlağı öldürsün diye mi? bağımlılık yapmışmış, s*kerler öyle bağımlılığı. şu vahşi, psikopat ruhlu insanları sempatik göstermeyi bırakın!
  • makyajı, işlediği cinayetten daha korkunç..
  • 17 yaşında iken babannesini ameliyat eden doktorun hata yaptığından emin olarak (tıp fakültesi bitirmiş sanırım) bir doktoru öldürmüş.

insan öldüren akıl yoksunu müptezel bir soytarıyı 7 yıl sonra dışarı salarsanız yapacağı da bu olur.

bu müptezel soytarıyı çıkartmış bir de anlattıklarına gülüyorsanız
    buna gülenin bunun kadar aklı yoktur.

bu pespayeyi çıkartıp konuşturan armağan çağlayan umarım utanıp bu videoyu siler.

şanzel misin, nesin! bir insanı öldürmüş sonraları bir kaçını da yaralamış ve anlatırken gülüyorsan, bir gün böyle bir şiddete sen veya yakının maruz kalırsan anlarsın konunun ciddiyetini.

edit: entryi sinirle yazdığım için son kısmı biraz ağır kaçmıştı, o yüzden editledim.
  • bir doktoru öldürüp sonra kopan ayağını diken doktora teşekkür etmesi ne kadar utanç verici.
    yaptığı iş çok şanlı şerefliymis gibi anlatıyor. o programda çıkıp da doğruyu konuşanı görmedim daha..
    hele o evlilik muhabbeti...
  • hadi bir saçmalık röportajı yaptın, hangi akla hizmet bir de yayınlıyorsun. ben ne yapıyorum dememen nasıl bir akıl tutulması? ülke kişiliksiz taklitçi, soytarı dolu. bu manyağı örnek alabileceklerini düşünmüyor musun? ayıp gerçekten, armağan çağlayan pula döndün bilesin.
  • son derece vasat olmuş programdır. aykırı olduğu için değil vasatlık. bomboş insan ya bomboş. aynı görüşü paylaşmamama rağmen dilipak, enginyurt gibi isimlerle yapılan işler çok çok güzeldi mesela.

her kesimden insan kesinlikle çıksın ama biraz daha izlenebilir ve dolu insanlar olsun bunlar.

armağan bey güzel bir iş çıkarıyor genel olarak ama irem derici bir bu da iki oldu. lütfen üç olmasın.

edit: imla.

tekrar edit: maalesef 3,4,5.. oldu. en son neyi izlediğimi hatırlamıyorum bile. kaliteli konsept felaket ötesi konuk seçimleriyle mahvedildi.
  • armağan çağlayan'ın hayatını özetleyen video. bir işe çok güzel başlar. sonra sırf gündem olmak için canice işlenen bir doktor cinayetine kahkaha atar, korkunç. bir doktoru öldüren bir insanla ilgili ne bir videoyu izlerim ne de o videoya onu koyan adamın yüzüne bidaha bakarım.
hesabın var mı? giriş yap