• (bkz: gods of war)

  army of the dead- part l

  raise thy weapons on this day
  ye shall not die alone
  fight and die, let valkyries fly
  for they shall take thee home
  i promise thee that on this night
  ye shall be by my side
  asgard’s halls await with heroes
  brothers that have died
  for thee we wait at asgard’s gates
  come join us by our side
  valhalla waits, so choose thy fate
  for all of us must die!

  army of the dead - part ll

  raise thy weapons on this day
  ye shall not die alone

  fight and die, let valkyries fly
  for they shall take thee home

  i promise thee that on this night
  ye shall be by my side

  asgard’s halls await with heroes
  brothers that have died

  for thee we wait at asgard's gates
  come join us by our side

  valhalla waits so choose thy fate
  for all of us must die!
 • world of warcraftta death knightların level 80 e geldiklerinde aldıkları skilldir.20 dklık bir cooldown a sahiptir kullandığınızda yaklaşık 12 adet savaşmaya hazır zombiniz olur.40 sn sizinle birlikte savaşırlar her runeden 1 tane ister.
 • eric adams'tan bir başka vokal şöleni. odin'in savaşçılara çağrısı...
 • zack snyder'ın geri dönüş filmi. netflix'te yayınlanacak.

  https://twitter.com/…niz/status/1090412760951910400
 • görselliği, dilin (konuşma eyleminin) üzerinde tutan ve doğrudan sinema keyfi yaşatan janrıyla hayranlığımı kazanan zack snyder'in son filmi.

  bilindiği üzere kendisi, biricik kızının vefatından ötürü justice league filminin çekimlerini tamamlayamamış ve bir süre yedinci sanattan uzak durmuştu. tabi bu sürede boş durmamış; intiharları önleme ve buna yönelen insanları bilinçlendirme hususunda birtakım çalışmalar yapmıştır.

  bu tarz bir filmin, evrensel sinema dilini özgün bir janrda kullanabilme beceri ve arzusuna sahip zack snyder için bütünüyle uygun bir iş olduğu kanaatindeyim. önceki filmlere nazaran bu yapımda kendisini ifade etmenin daha eğlenceli bir yöntemini bulacağına eminim. üstelik justice league'deki gibi tahdit edilmeden daha özgür bir şekilde...

  her ne kadar dilin, yazarlara veya şairlere sunduğu ebedi olanaklara kıyasla sinemada kamera açıları, kamera hareketleri ve çekim ölçekleri sonsuz olanaklar sağlamasa da, zack snyder'in, tarzı ve kreatif düşüncesiyle hikaye kurgusuna ve en önemlisi anlatım biçimine ferasetle yaklaşarak epik ve eğlenceli bir yapım ortaya koyacağından şüphem yok.

  2007 yılında gene filmin yazarlığını üstlenen joby harold'ın senaryosu, oldukça çarpıcı ve karanlıktı. okuduğum kaynaklara göre, filmin geçtiği ana mekan olan las vegas'ta yaşanan bir salgın sonrası kentteki bütün erkekler birer zombiye dönüşüyordu ve bunlar, normal kadınlara tecavüz ederek zombilerden daha korkunç melez bir cinsin ortaya çıkmasıne neden oluyorlardı. senaryodaki kesit, aşağı yukarı böyle bir şeydi.
 • vizyon tarihi henüz kesinleşmeyen "ilginç" zack snyder projesi. zombie filmleri arasına nadide ya da tam aksi bir film eklenebilir, bakalım.

  *
 • zack snyder bugüne kadar 2 tane zirvede film yaptı... bir tanesi 300 diğer ise dawn of the dead... ölülerin şafağı herhalde bugüne kadar yapılmış en iyi zombie filmlerinden biridir. o sebepten ölülerin soygununu (herhalde türkçe ismi böyle birşey olur) iple çekiyorum. netflix olması daha da şahane... zack hocam sen bırak süper kahraman filmlerini bak korku filmleri çek. vallahi çok çok daha sevilirsin.
hesabın var mı? giriş yap