• (bkz: #125593799)
  görsel

  çocukların o yaşta dini kavramları öğrenemeyeceği 5000 kere yazılmış olmasına rağmen sadece istismarcılık ve ilgisizlik kelimelerini cımbızlayan tip...

  kardeş zaten çocuğun bırak ahlak öğrenmesini din öğrendiği de yok ki! sadece arapça sesler çıkartmayı ve bir takım dini ibadet hareketlerini ezberliyor. tamamen taklit. hee bir de hocasına bağlı olarak; cehenmenle korkutulup, belki tacize uğrayıp, hiç olmadı duaları ezberleyemediği için aşağılanıp bazı travmalar yaşıyor. ve bu normal bir şeymiş... tey allahım!

  bir de sorumsuzluğun adı sorumluluk olmuş. ulen hadi kabul edelim ki din öğrenmek gerekli olsun. yahu din gibi basit bir şeyi öğrenmek için ne kuran kursuna ne imam hatiplere ihtiyaç yok ki! kuranın türkçe çevirisi ve bir ilmihal kitabı yeter... heee ama bunu kabul edince o zaman bunları okuyup anlayacağı yaşta yapmasını yani 6 yaşından daha büyük bir yaşta yapmasını da kabul etmeniz gerekiyor ki yemez değil mi? öteki türlüsü beyin yıkama işte! neyi inkar ediyorsunuz? hayret bir şey yahu!

  engelle
  başlıklarını engelle
 • (bkz: aktroll)
  (bkz: engelle geç)
hesabın var mı? giriş yap